fbpx

Prisijungti

Naujienos

Nugriaudėjo Vilniaus PPAR Vasaros šventė

Lietuvos Olimpinio sporto šaudykloje, kartu su gunstalk.lt Vilniuje, įvyko Vilniaus PPAR Vasaros šventė. Šventės metu verslo atstovai komandose gilino įgūdžius taktinėje medicinoje, išgyvenimo kursuose, ginklų pažinimo ir ardymo mokymuose bei šaudymo į lėkšteles rungtyse.

Rūmų Prezidentas Sigitas Leonavičius pasveikino Rūmų narius ir svečius bei akcentavo šio renginio svarbą susitelkimo, kovinės dvasios ir pilietinės visuomenės kontekste. „Ginklai nuo senų laikų buvo naudojami šeimos gynimui, medžioklei. Iki šių laikų ginklas gali būti naudojamas ir taikos užtikrinimo tikslams“, – sveikinimo kalboje sakė Prezidentas.

Renginio metu varžėsi Rūmų narių, moterų tinklo, verslo klubo, eksporto klubo, jaunimo, Ukmergės filialo ir kitos komandos. Komandų kapitonai privalėjo užtikrinti saugumą, užduočių atlikimo greitį bei komandos įsitraukimą. Aštuonios komandos imitavo pirmosios pagalbos lauko ligoninę, ardė asmeninės ir komandinėje įskaitoje ginklus ir šaudė į skraidančias lėkšteles, vėliau įvyko apdovanojimai. Apdovanota geriausią rezultatą surinkusi komanda, taikliausi šauliai bei šaulė.

Gunstalk.LT šaudymo klubo instruktoriai profesionaliai ir praktiškais pavydžiais pademonstravo, išsklaidė iliuzijas ir mitus apie ginklų naudojimo padarinius ir pasekmes.

Rūmai dėkoja rėmėjams už prizus laimėtojams: UAB BURITA, parduotuvė AŠTUONKOJIS, UAB STRAIKAS, UAB DZŪKIJA, UAB VARĖNOS PIENELIS, UAB LITBED BEDDING COMPANY, UAB ARGINTA GROUP ir UAB DSP PLIUS.

Renginio akimirkos foto galerijoje. 

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis