fbpx

Prisijungti

Naujienos

Teisinės ir kitos konsultacijos Rūmų nariams – nemokamos

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai informuoja, kad platforma Narys – nariui veikia ir vasaros metu.

Kiekvieną ketvirtadienį bet kuri įmonė, priklausanti Rūmų verslo bendruomenei, gali profesionaliai pasikonsultuoti su patyrusiais advokatais iš advokatų profesinės bendrijos AVOCAD. Teisinės konsultacijos, naudojantis Narys – nariui platforma, Rūmų nariams – nemokamos.

„Esame verslo bendruomenės nariai, todėl siekiame, kad mūsų dalyvavimas joje neštų naudą ir Rūmams, ir partneriams. Rūmų nariai jau įvertino teisinių konsultacijų pridėtinę vertę: laimėjome arbitražiniame teisme, sudarėme nemažai rūmų nariams naudingų sutarčių. Suprantame, kad ir vasarą verslas nestovi vietoje, todėl platforma Narys – nariui veikia įprastu ritmu – kiekvieną ketvirtadienį“, - pažymi Advokatų bendrijos AVOCAD partneris Egidijus Langys.

Teisinių konsultacijų temų spektras – labai įvairus. Profesionali advokatų komanda konsultuoja nuo sutarčių sudarymo klausimų iki akcininkų ginčų ar investavimo užsienyje reglamentavimo.

„Rūmai artėja link paslaugų centro nariams idėjos įgyvendinimo, kai kiekvienas verslo bendruomenės partneris Rūmuose galės gauti jam aktualiausias paslaugas. Jau šiandien bet kuris narys gali konsultuotis personalo, finansų, teisiniais klausimais, nemokamai gauti šimtus užsienio partnerių pasiūlymų bei galimybę pristatyti savo įmonę užsienio rinkoms. Rūmų kartu su partneriais teikiamų paslaugų spektras tik plėsis ir, tikimės, ras savo vartotoją“, - pasakoja Rūmų gen. direktorius dr. Almantas Danilevičius.

Nemokamų rūmų nariams konsultacijų vieta – Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Kosciuškos g. 30, Vilnius.

Laikas derinamas individualiai.

Atsakingas asmuo – Verslo klientų vadovė Gintarė Povilonė. Registracija tel. +37068750025 arba gintare.povilone@cci.lt

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.