fbpx

Prisijungti

Naujienos

Nemokamų seminarų ciklas „Rytojaus darbų saugos ir aplinkosaugos perspektyvos“

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai „DSP Plius“ jau 7-erius metus organizuoja nemokamus švietėjiško pobūdžio seminarus įvairiausiuose Lietuvos miestuose.

2018-aisiais metais seminarai surinko rekordinį dalyvių skaičių: daugiau kaip 150 dalyvių Biržuose, kurie atvyko ir iš Druskininkų, Akmenės, Šiaulių, Pasvalio, Panevėžio, Klaipėdos ir kitų Lietuvos miestų bei daugiau kaip 200 dalyvių Vilniuje, kurie taip pat suvažiavo iš visos Lietuvos.

Kasmet augantis dalyvių skaičius daug pasako apie renginių kokybę ir kuriamą vertę bei naudą.

„Daug žmonių stebisi, kad šiuos seminarus kasmet rengiame nemokamai, nebandydami konferencijos dalyviams parduoti mūsų asortimento prekių. Mūsų pagrindinis tikslas ir misija - "Rūpinamės, kad žmonės dėvėtų darbo saugos priemones TINKAMAI" - todėl dalinamės sukaupta patirtimi ir visada dedame dideles pastangas, kad reikalingos žinios pasiektų kuo daugiau Lietuvos įmonių bei jų darbuotojų“, – sako „DSP Plius“ Direktorė Irma Spudienė. 

Pasak įmonės vadovės, šie mokymai suteikia nepamainomą naudą – žmonės ne tik sužino apie naujausius darbų saugos sprendimus, technologijas, naujoves, bet kartu išmoksta teisingai jas pasirinkti, tinkamai jomis naudotis, dalyvauja interaktyviose užduotyse ir turi puikią progą pasikonsultuoti su aukščiausio lygio specialistais, užduoti jiems rūpimus klausimus, įdomiai padiskutuoti, pasitarti.

Šiais metais kaip pranešėjai prisijungia net du svečiai iš Italijos - "DIKE " ir "Giasco" prekinių ženklų atstovai, pristatysiantys stulbinančias technologijas, taip pat pasaulyje labai gerai žinomo "JSP" prekinio ženklo atstovė iš Anglijos, Valstybinės darbo inspekcijos atstovai, "Tuvlita - konsultavimo tarnyba" bei "Ekokonsultacijos".

Į seminarus galite užsiregistruoti paspaudę nuorodas, esančias žemiau:

Registracija į seminarą Biržuose 2019 03 21:
https://dspplius.typeform.com/to/bB38CW

Registracija į seminarą Vilniuje 2019 04 11:
https://dspplius.typeform.com/to/alZ3Ma

Registracija į seminarą Alytuje 2019 05 09:
https://dspplius.typeform.com/to/d37ANA

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.