fbpx

Prisijungti

Naujienos

Nemokamas seminaras Alytaus verslininkams

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, įgyvendindami Alytaus miesto savivaldybės iš dalies finansuojamą projektą „Kartų privalumai verslo vystymui ir plėtrai“, organizuoja praktinio pobūdžio mokymus Alytaus verslininkams.

Lapkričio mėnesį Alytuje buvo surengtas seminaras-diskusija apie skirtingų kartų žmogiškųjų išteklių valdymą. Atsiliepimus apie šį renginį kviečiame žiūrėti Dzūkijos TV reportaže (nuo 6 min.): https://www.facebook.com/watch/?v=537276837107662.

Kitą pirmadienį, gruodžio 9 dieną, VPPAR rengia Alytaus miesto ir rajono verslininkams dar vieną praktinių mokymų seminarą-diskusiją „Klientas kaip centrinė ašis, diktuojanti verslo plėtros tendencijas". Kviečiame pasikalbėti apie kliento vaidmenį versle ir jo keitimąsi kintant kartoms, atrasti naujų verslo plėtros formų ir galimybių, išlaikant lojalius klientus ir kuriant tvarius santykius, išmokti naujų problemų sprendimo būdų ir pasidalinti gerosios praktikos pavyzdžiais.

Kada? Gruodžio 9 d. 9 val.

Kur? Kavinės „Dzūkų alaus restoranas“ konferencijų salė (Vilniaus g. 35, Alytus)

Renginys nemokamas, tačiau būtina registracija: https://bit.ly/2KY0Fk2 arba kristina.tamosiunaite@cci.lt

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.