fbpx

Prisijungti

Naujienos

Nemokama verslo misija į Logronjas (Ispaniją) Lietuvos maisto produktų ir vynų importuotojams bei platintojams

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai 2019 m. vasario 27-28 d. Lietuvos maisto produktų ir vynų importuotojams bei platintojams organizuoja verslo misiją „VII Inward Mission for Wine and Food Importers to La Rioja 2019“ į Logronjas (Logroño) miestą Ispanijoje.

Dalyvavimą verslo misijoje organizuoja Enterprise Europe Network, veikiantis Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, bendradarbiaudamas su Enterprise Europe Network partneriais Ispanijoje (Federación de Empresarios de La Rioja).

Verslo misijos tikslas – pristatyti Ispanijos maisto produktus ir vynus tarptautinėms įmonėms, kurios užsiima vynų, šviežių vaisių ir daržovių, konservuotų daržovių ir grybų, dešrų ir kumpių, padažų, alyvuogių aliejaus ir kitų maisto produktų importu bei platinimu. Dviejų dienų programoje dvišaliai susitikimai (pagal iš anksto sudarytus grafikus) su gamintojais ir išvykos į vietines įmones.

Verslo misijos programa, išsamesnė informacija ir registracija tinklalapyje (anglų kalba):

https://foodwine2019.b2match.io/

Organizatoriai padengia vieno įmonės atstovo kelionės ir apgyvendinimo išlaidas (3 naktys). Pirmenybė teikiama maisto ir gėrimų importuotojams, kurie rinkoje veikia daugiau nei tris metus, o apyvarta yra didesnė nei 500 tūkst. EUR.

Registracija vyksta iki 2019 m. sausio 15 d.

Susitikimų su įmonėmis pasirinkimas vyks dviem etapais:

2019 m. sausio 15-31 d. renginio registracijos platformoje galite paskirti 11 susitikimų (vieno susitikimo trukmė iki 30 min.) su jus dominančiomis įmonėmis;

5 susitikimus jums siūlys Ispanijos gamintojai.

Renginys:

Vasario 27 d. susitikimai pagal patvirtintus susitikimus registracijos platformoje.

Vasario 28 d. vizitai į 3 pasirinktas Ispanijos įmones (registracija vyks el. paštu, o ne registracijos platformoje).

Renginio vieta: Riojaforum auditorium and conference centre (Calle San Millán, 23, 26004 Logroño, La Rioja, Spain) www.riojaforum.com

 

Išsamesnė informacija teikiama tel. 8-5 2135450 arba el. paštu: marijus.muralis@cci.lt

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.