fbpx

Prisijungti

Naujienos

Nemokama verslo misija alyvuogių aliejaus importuotojams bei platintojams į Toledą (Ispanija)

 

Lietuvos alyvuogių aliejaus importuotojams bei platintojams organizuojama verslo misija į Toledą, kuri vyks tarptautinės parodos „AOVE & NUTS Experience“ metu.

Verslo misijos tikslas – pristatyti Ispanijos pirmojo spaudimo ypač tyrą alyvuogių aliejų (angl. Extra Virgin Olive Oil (AOVE)) tarptautinėms įmonėms, kurios užsiima šių gaminių importu bei platinimu. Programoje dvišaliai susitikimai (pagal iš anksto sudarytus grafikus) su gamintojais, parodos ir seminarų lankymas, degustacijos ir t. t.

Kada? 2020 m. kovo 12–14 d.

Renginio vieta: Talavera Ferial, Paseo de los Rios s/n, 45600 Talavera de la Reina (Toledo) SPAIN

Įmonių atranką vykdys Enterprise Europe Network partneriai Ispanijoje. Atrinktoms įmonėms organizatoriai padengs vieno įmonės atstovo kelionės ir apgyvendinimo išlaidas.

Norinčius dalyvauti renginyje, maloniai prašome užpildyti prisegtą registracijos anketą (ČIA) ir iki 2019 m. gruodžio 30 d. atsiųsti el. paštu marijus.muralis@cci.lt (tel. pasiteiravimui +370 618 39095).

Dalyvavimą verslo misijoje organizuoja Enterprise Europe Network, veikiantis Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, bendradarbiaudamas su Enterprise Europe Network partneriais Ispanijoje.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.