fbpx

Prisijungti

Naujienos

Europos Komisijos apklausa dėl įmonių pateikiamos nefinansinės informacijos

Europos Komisija pradeda naujas ekspertų grupės konsultacijas dėl nefinansinės informacijos. Siekdama išsiaiškinti įmonių nuomonę paruošė klausimyną, susijusį su Nefinansinės atskaitomybės atskleidimo direktyva.

Jūsų atsakymai padės Europos Komisijai įvertinti įmonių išlaidas, patiriamas atsakant į didesnių bendrovių, kurioms jos tiekia prekes ar teikia paslaugas, pateiktus prašymus dėl socialinės ir aplinkos informacijos, taip pat finansų įstaigų pateiktus prašymus. Europos Komisija naudosis surinkta informacija svarstydama galimus Nefinansinės informacijos atskleidimo direktyvos socialinių ir aplinkos ataskaitų teikimo reikalavimų pakeitimus.

Kviečiame užpildyti prisegtą klausimyną ir iki š. m. gegužės 27 d. atsiųsti į Vilniaus PPAR el. paštu marijus.muralis@cci.lt

KLAUSIMYNAS

Nefinansinės informacijos atskleidimo direktyva šiuo metu taikoma didžiosioms viešojo intereso įmonėms, kuriose dirba daugiau kaip 500 darbuotojų. Praktiškai tai reiškia dideles bendroves, kurių vertybiniai popieriai įtraukti į ES reguliuojamų rinkų biržos prekybos sąrašus, didelius bankus (tiek įtrauktus į biržos prekybos sąrašus, tiek neįtrauktus) ir dideles draudimo bendroves (tiek įtrauktas į biržos prekybos sąrašus, tiek neįtrauktas), jei juose dirba daugiau kaip 500 darbuotojų.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis