fbpx

Prisijungti

Naujienos

Naujo nario konsultacinės paslaugos bus kompensuojamos

 

Šių metų kovą prie „Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų“ prisijungė nauji nariai – konsultacinė įmonė „Peritus sprendimai“.

Įmonė jau dešimt metų teikia ES struktūrinių fondų projektų rengimo, marketingo, eksporto skatinimo, finansines ir teisines paslaugas. Stodama į asociaciją „Peritus sprendimai“ tikisi būti naudinga ne tik ilgametėms narėms, bet ir jaunoms įmonėms.

Įmonėms, savo veiklą vykdančioms iki trijų metų, konsultantai siūlo suskubti pasinaudoti specialia programa „Verslo konsultantas LT“. Šią paslaugą iš dalies (iki 75 %) kompensuoja UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA), ir akredituotų konsultantų paslaugų įsigijimui skiria iki 2000 EUR paramą. Šios paramos tikslas – pagelbėti jaunoms įmonėms žengti užtikrintus pirmuosius žingsnius. Į remiamų paslaugų sąrašą įtrauktos tokios veiklos kaip: įmonės strategija, įmonės veiklos procesai ir veiklos efektyvumas, rinkodara, įmonės finansų valdymas, pardavimas ir derybos, investicijos ir finansavimo šaltiniai.

Daugiau informacijos apie „Verslo konsultantas LT“ paramą ir kitas "Peritus sprendimai" paslaugas suteiks  Darius Šiaudinis, 861608039, d.siaudinis@peritus.lt

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.