fbpx

Prisijungti

Naujienos

Naujo nario dienoje – ir naujų Rūmų paslaugų pristatymas

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenę neseniai papildę nauji nariai praėjusią savaitę pirmą kartą susitiko su kolegomis ir Rūmų administracija.

Naujo nario dienoje, šį kartą vykusioje Vilniuje esančiame jaukiame prancūzų restorane „Le BonJour“,  Rūmų gen. direktorius dr. Almantas Danilevičius pristatė kuriamą Verslo kompetencijų ir paslaugų centrą, supažindino naujus narius su nemokamų paslaugų planais, įteikė įmonių atstovams pažymėjimus, liudijančius narystę.

„Esame verslo ir mokslo bendruomenė, kuriai kiekvienas esamas ir naujas narys itin svarbus. Kiekvienas, nepriklausomai nuo dydžio ar veiklos, Rūmuose gali gauti jiems pritaikytas individualias nemokamas paslaugas – pradedant atstovavimu valstybiniu lygiu ir baigiant prekės ženklo kūrimo klausimais. Rūmų stiprybė – stiprūs mūsų bendruomenės nariai“, - naujus narius sveikino dr. A. Danilevičius.

Naujo nario pažymėjimai įteikti advokatui Adomui Kunčiui, MB Ycho, AB Capitalia Finance, UAB Intra vires, advokatų profesinei bendrijai Linden, p. Laurai Kurtinaitytei, UAB Miniskipas, MB Egiedra, UAB Staipa plius, UAB Innovative Pharma Baltics, UAB Energolitas, UAB Regelsta, UAB O & S Investment.

Naujus narius šiltai priėmė Rūmų narys restoranas „Le BonJour“, kurio vaišių degustacija ir aplinka padėjo bendruomenės nariams greičiau rasti naudingų kontaktų ir pažinčių jau pirmo renginio metu.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.