fbpx

Prisijungti

Naujienos

Naujo nario diena – puiki proga rasti verslo partnerių

Rugsėjo 23 dieną Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose vyko Naujo nario diena, sutraukusi nemažą būrį verslo atstovų, kurie turėjo puikią progą ne tik pristatyti savo įmones ir teikiamas paslaugas, bet ir čia pat užmegzti naujus partnerystės kontaktus ir sutarti dėl tolesnio bendradarbiavimo. Iš viso renginyje apsilankė 30-ies įmonių atstovai. Jų veikla – pati įvairiausia: nuo socialinį verslą vystančios bendruomenės, naujos kartos purškiamų maisto papildų, gaminamų JAV laboratorijoje, iki gerovės valdymo instrumentų ar Lietuvoje sukurtų medicinos diagnostikos aparatų.

Pirmiausia Rūmų generalinis direktorius dr. Almantas Danilevičius pasveikino naujus narius, prisijungusius prie daugiau nei 500 įmonių vienijančios verslo ir mokslo bendruomenės, bei įteikė tai liudijančius pažymėjimus.

Apie narystės Rūmuose privalumus papasakojo Irma Spudienė, UAB „SDP Plius“ vadovė, pakvietusi visus būti aktyvius, dalyvauti verslo renginiuose, nes nuo to priklauso, kiek jie pasisems patirties, užmegs kontaktų, mokysis, augs ir plėtos verslą.

Po to kiekvienas renginio dalyvis trumpai pristatė savo veiklą, teikiamas paslaugas ar kuriamus produktus, išsakė savo lūkesčius Rūmams ir naujiems nariams, dalino nuolaidas ar katalogus, derino tolesnio bendradarbiavimo galimybes ir net žadėjo surengti Rūmų nariams viešas konsultacijas. Taigi narystės Rūmuose nauda – akivaizdi jau per pirmąjį susitikimą.

Sveikiname naujus Rūmų narius, o ypač dalyvavusius šiame renginyje. Tai:

ADVOKATAS ARVYDAS ARANAUSKAS, IVV

ARGENTAVIS

ATRANKOS, UAB (ATRANKA360)

AUDRIUS ZABOTKA, IVV

COMPENSA SERVICES, UAB

DAY Q, UAB

DELOITTE LEGAL, APB

DRAUDIMO IR RIZIKOS VALDYMO INSTITUTAS, VŠĮ

EKOAMICUS

EMOVENTS, UAB

FIRMA.LT, UAB

GEROVĖS VALDYMAS, UAB FPĮ

ICONA, UAB

INOVATYVIOS DIAGNOSTIKOS CENTRAS

JUSDEKA, UAB

KAMĖ, UAB

LINA LAURINAITYTĖ-GRIGIENĖ, IVV (FILMUOAM.LT)

LIUDVIKAS RAGAUSKIS, IVV

LUDONA, UAB

MAGNUS, KOOPERATINĖ BENDROVĖ KREDITO UNIJA

PERITUS SPRENDIMAI

PERKAMONLINE.COM, MB

SIGNUMUS, MB

VENTUS ARTIS, MB

VESTEKSPRESS, UAB

VRS WPI VILNIUS, UAB (VRS ADVISORY)

ŽIRMŪNŲ TUSKULĖNŲ BENDRUOMENĖ, ASOCIACIJA

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.