fbpx

Prisijungti

Naujienos

Naujo nario diena: pažintis su Rūmais, įmonių pristatymai ir tarptautinės galimybės

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai surengė tradicinę Naujo nario dieną. Šiais metais Rūmų nariais tapo daugiau kaip 40 verslo įmonių, mokslo įstaigų, individualią veiklą vykdančių verslininkų iš Vilniaus, Alytaus, Ukmergės ir kitų regionų. Šiuo metu Rūmų bendruomenė vienija per 500 narių.

„Rūmai – ilgiausiai veikianti Lietuvos verslą, mokslo ir kitas organizacijas vienijanti bendruomenė. Galima tik pasidžiaugti, kad šiuo nelengvu metu prie jos prisijungė daugiau kaip 40 naujų narių, kurie atstovauja pačioms įvairiausioms sritims: nuo Lietuvos–Izraelio prekybos rūmų iki individualią veiklą vykdančių verslininkų, nuo advokatų kontorų, apsaugos ir skolų išieškojimo bendrovių iki renginių organizatorių, mados, dizaino kūrėjų iki valgomų suvenyrų bei pieno produktų gamintojų, nuo eksportuotojų iki veikiančių lokaliu mastu. Tokia įvairovė tik rodo, kokios plačios apimties yra Rūmų veikla“, – teigia Rūmų gen. direktorius dr. Almantas Danilevičius.

Tradicinio renginio dalyvius sveikino ir narystę liudijančius pažymėjimus įteikė Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarybos narys, UAB „Veritas Ana“ vadovas Virginijus Adutavičius, apie narystės privalumus pasakojo Rūmų tarybos narė ir UAB „IT akademija“ vadovė Vilma Eidukynaitė, Vilniaus verslo moterų tinklo veiklą pristatė jo prezidentė ir UAB „Intra Vires“ vadovė Jurga Rimkė, apie eksporto ir kitas tarptautines galimybes bei Enterprise Europe Network veiklą kalbėjo Rūmų Tarptautinių ryšių skyriaus vadovė Audronė Masandukaitė.

„Prieš karantiną tapome Rūmų nariais. Ir tikrai nesitikėjome, kad iškart sulauksime tokios didelės konsulinės pagalbos, kai reikėjo pargabenti didžiulę apsauginių kaukių siuntą. Rūmai operatyviai kreipėsi į Lietuvos Vyriausybę ir Kinijos ambasadą Lietuvoje“, – sakė Monika Šablinskaitė-Prastienė, UAB „MDP Holding“ vadovė.

Naujo nario dienoje dalyvavo ir savo veiklą pristatė: Apsaugos komanda, UAB; Baltic Recycling Group, UAB; CEE attorneys, advokatų profesinė bendrija; CONER, UAB; E. Kozyrovičiūtės-Mejuvienės IĮ; EPIL, UAB; Europos humanitarinis universitetas, VšĮ; Irma Kasparė, IV; KUZ Mados dizaino studija, MB; Legal Balance, UAB; Lietuvos–Izraelio prekybos rūmai; Litnorga, UAB; Liucina Giedrienė, IV; Mano konkursas, UAB; MDP Holding, UAB; Opera Optima, UAB; Resursų centras, UAB; Rosita Kužmarskytė, IV; ir savo produkcijos degustaciją surengęs Varėnos pienelis, UAB. Rūmai taip pat dėkoja viešbučiui „Hilton Garden Inn Vilnius City Centre“ už šiltą priėmimą.

Primename, kad liepos 29 d. vyks visuotinis Rūmų narių susirinkimas – Generalinė asamblėja. Kviečiame aktyviai dalyvauti visus Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų narius!

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis