fbpx

Prisijungti

Naujienos

Naujo nario diena – nauju formatu

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose kovo 16 dieną įvyko Naujo nario diena nauju formatu. Narius rūmai pakvietė susipažinti su Rūmų veikla, pristatyti save ir aptarti verslui svarbias aktualijas.

Apvalaus stalo diskusijos metu Rūmų gen. direktorius dr. Almantas Danilevičius bei Rūmuose dirbantys ekspertai UAB Ekko ir UAB Baltijos vertimai atstovams pristatė narystės privalumus, tarptautinę, projektinę, klubinę Rūmų veiklą. Taip pat renginyje dalyvavo tarptautinių ryšių skyriaus vadovė Audronė Masandukaitė.

Rūmų komanda išgirdo įmonių plėtros planus, poreikius, apkalbėti tikslai bei nusimatytos bendros veiklos, siekiant padėti įmonei vykdyti plėtrą.

„Naujo nario dieną diskusijos metu buvo suteikta galimybė labiau pažinti Rūmų narius ,Rūmų komandą, o nariai turėjo galimybę išsamiai pristatyti savo veiklą, tikslus Rūmuose bei iškart nusimatyti bendrus renginius ir kitas veiklas“, - pažymi Rūmų gen. direktorius dr. A. Danilevičius.

UAB Ekko – ekologinį aliejų gaminanti įmonė, kuri orientuojasi į eksportą. Auganti ir perspektyvi įmonė, ieškanti naujų rinkų, kurioms gali pasiūlyti geros kokybės rapsų aliejų. Sutelkdami dėmesį į tvarų produktų tiekimą, bendrovė vykdo oficialiai sertifikuotų ekologiškų produktų gamybą. Specializuojasi nerafinuoto ir rafinuoto šaltai spausto rapsų aliejaus ir išspaudų gamyboje. UAB Ekko remia vietinius žemės ūkius – būtent todėl visi jų produktai yra gaminami tik iš Lietuvos laukuose užaugintų rapsų.

Rūmų nariai UAB Baltijos vertimai – perspektyvi vertimų paslaugas teikianti įmonė Lietuvoje. Įmonė gali pasiūlyti labai platų vertimo paslaugų asortimentą bei tekstų redagavimą, kurio tikslas – aiškiai ir nuosekliai išdėstyti mintis be jokių klaidų. Taip pat vykdomas dokumentų apostalizavimas, maketavimas bei įrašų vertimas. Tai yra vertas pasitikėjimo vertimo biuras, kurį domina Lietuvos ir užsienio rinkos.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis