fbpx

Prisijungti

Naujienos

KVIEČIAME Į VVMT SUSITIKIMĄ! AMRES ART Gallery POTYRIŲ ERDVĖ: STIPRINANČIOS ESTETINĖS PATIRTYS

KVIEČIAME Į VVMT SUSITIKIMĄ!

AMRES ART Gallery

POTYRIŲ ERDVĖ:
STIPRINAN
ČIOS ESTETINĖS PATIRTYS

Kovo 15 d. 16 – 18 val.
Polocko 41, Vilnius

Kaip menas, mada, dizainas veikia mūsų asmenybę ir vidines būsenas? Kaip atrasti tai, kas mus stiprina iš vidaus?

Edukacinė intuityvios estetikos galerija AMRES ART Gallery kviečia Jus atrasti jungtį tarp meno, mados, dizaino ir žmogaus per ...KŪNO POTYRIUS, pasipildyti stiprinančiomis estetinėmis patirtimis ir tarpusavio bendravimu.

PROGRAMA

15:45-16:00 val. registracija, pasitikimo kava.

16:00-16:10 val. VVMT prezidentės Jurgos Rimkės žodis.

16:10-16:40 val. AMRES ART Gallery gimimo istorija ir estetinių patirčių praktikos: kvapų degustacijos „tikra-netikra“, paveikslų skaitymas. Rasa Baltė-Balčiūnienė, AMRES ART Gallery įkūrėja.

16:40-17:10 val. VVMT narių 5 min. prisistatymai:

  • Inga Tribuišienė I Fresh Post - salotų ir žaliųjų kokteilių baras. Kokybiškas maistas ir išskirtinė pakuotė yra geros nuotaikos, sveikatos ir darbingumo rodiklis, tad leiskite jums parodyti skanų dėmesį, praskaidrinti nuotaiką biuruose ir įnešti vitaminų darbui.
  • Jolanta Kuzminienė I Varėnos pienelis – varškės ir tofu sūreliai bei desertai. „Mes išpildome jūsų saldžiausias svajones!“
  • Laura Kaziukonienė I Super Garden – Liofilizuoti maisto produktai. Inovatyvūs užkandžiai. 3 D maisto spausdintuvai. Ateities maistas.
  • Violeta Toropčina I Aštuonkuojis - Aukštos kokybės, išskirtiniai šaldyti žuvies gaminiai, aliejus, riešutų kremas, rankų darbo koldūnai ir puikūs patarimai bei receptai šiems gaminiams.
  • Loreta Dainytė I Baltas dobilas – išskirtiniai, aukščiausios kokybės (tame tarpe biodinaminiai, ekologiški, natūralūs) alkoholiniai gėrimai. „Mums rūpi kas yra jūsų taurėje!

 

17:10-18:00 val. Vaišės iš prisistačiusių narių asortimento ar gamybos, bendravimas ir POTYRIŲ ERDVĖS estetinės patirtys, kurios bus paruoštos susitikimui.

 

POTYRIŲ ERDVĖ: STIPRINANČIOS ESTETINĖS PATIRTYS

TIKRUMO DEGUSTACIJOS

Estetines patirtis pažadina mūsų kūno potyriai. Tikrumo degustacijose sustiprinsime savo gebėjimą jausti ir atsirinkti, įsiklausant į savo kūno potyrius. Ar galite atskirti natūralų ir sintetinį eterinio aliejaus aromatą? Ar, liesdami audinius užmerktomis akimis, galite atrinkti natūralų šilką ir jo pakaitalą? Tikrumo degustacijose išmoksime girdėti savo kūną, pasiruošime intuityvios estetikos patirtims.

AKVARELĖS LIEJIMAS

Akvarelė – tai tapybos technika, kai liejama vandenyje ištirpintais, itin skaidriais dažais. Padedant AMRES ART Gallery atstovams, išbandysime akvarele lieti... savo vidinius potyrius. Pajusime, kas yra galerijos darbuose taikoma intuityvios estetikos kūrybos technika – kaip ranka, vedama vidinio impulso, kuria grožio patyrime gimstantį vaizdinį, kaip spalvų ir formų dermėje gimsta įkvepianti istorija, kaip akvarelių raštai perkeliami į asmeninį užrašinės, atvirutės ar kito dekoro dizainą.

BATIKOS PIEŠIMAS

Batika – tūkstantmečius siekianti dekoravimo vašku technika, kuri suteikia meditatyvų kūrybos malonumą ir leidžia pajausti senąsias kultūras. Batikos technikos pagrindas – audinio dekoravimas vašku ir dažymas norimomis spalvomis. Batikos piešinys kuriamas, reverso principu padengiant audinį vašku, kuris yra nuvalomas, nudažius norima spalva ir vėl liejamas, piešiamas, taškuojamas naujas vaško sluoksnis. Indonezijoje taikoma batikos technika yra įtraukta į UNESCO saugomas kultūros vertybes. Padedami AMRES ART Gallery atstovų išbandysime piešti vašku tiek Indonezijoje naudojamais, tiek galerijos pritaikytais batikos įrankiais.

BATIKOS RAŠTŲ DEGUSTACIJOS

AMRES ART Gallery erdvėje atrasime šilko batikos aksesuarus, sukurtus su Lietuvos dizaineriais. Tai – mūsų kasdienybės estetikai pritaikyta intuityvios estetikos raštų ir senosios Indonezijos kultūros kalba. Daugiasluoksniai spalvų ir formų potėpiai, kuriami intuityvios estetikos metodu, šilko batikoje virsta unikaliais asmenybės raštais, įkvepiančiais aksesuarų dizainą.  Kiekvienas jų individualiai atranda ryšį žmogaus tapatybe, stiprina mus iš vidaus. Batikos degustacijose galėsite pasimatuoti šiuos raštus ir dizaino sprendimus SAU, įsiklausant į savo kūno reakcijas ir stebint besikeičiančias savo išraiškas.

ŠILKO BATIKOS PAVEIKSLŲ SKAITYMAS

Įsiklausydami į savo kūno pojūčius bandysime perskaityti batikos technika sukurtus intuityvios estetikos šilko paveikslus. Grožio patyrime išreikštos kūrybinės būsenos šilke perteikiamos Indonezijos batikos dailininko rankomis. Atidus šilko dekoravimas vašku turtingoje Indonezijos gamtos apsuptyje, sluoksniais padengiamos ir saulėje džiovinamos spalvos virsta gyvybės pilnais paveikslais, kurie pasąmoningai perteikia šią būseną žiūrovui. Batikos kūrinius kviesime perskaityti savo kūno pojūčiais ir tapti pavadinimų autoriais. Įtaigiausių pavadinimų autorių lauks galerijos dovanos.

LAUKIAME JŪSŲ!

Kilus klausimams galite susisiekti: Irma Spudienė 8 652 77772, irma@dspplius.lt

*********************************

RENGINIO KAINA

- VVMT ir LVMT narėms – 20 Eur/asm.

- Viešnioms  - 25 Eur/asm.

 

 

 

REGISTRACIJA IR IŠANKSTINIS APMOKĖJIMAS

Būtina išankstinė registracija iki Kovo 14 d. 10.00 val.

Registracijos Nuoroda

Apmokėjimas: VVMT Susitikimas AMRES ART Gallery Potyrių Erdvė (cci.lt)

SVARBU: Registracija patvirtinama po apmokėjimo.

Išankstinės sąskaitos nebus siunčiamos. Visoms po renginio bus atsiųstos sąskaitos faktūros, tad prašome visų registruojantis užpildyti tinkamas grafas. Jeigu mokate kaip fizinis asmuo, sąskaitai faktūrai reikia nurodyti savo adresą.

Neatvykus į renginį, pinigai nebus grąžinami.

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis