fbpx

Prisijungti

Naujienos

Naujo nario diena – nauju formatu

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose vakar įvyko Naujo nario diena nauju formatu. Narius rūmai pakvietė susipažinti su Rūmų veikla, pristatyti save ir aptarti verslui svarbias aktualijas.

Apvalaus stalo diskusijos metu Rūmų gen. direktorius dr. Almantas Danilevičius bei Rūmuose dirbantys ekspertai kompanijos Prima NOTA, direktoriui p. Rimvydui Stumbriui bei pardavimų vadovui Jonui Gadišauskui pristatė narystės privalumus, tarptautinė, projektinę, klubinę Rūmų veiklą.

Rūmų komanda išgirdo įmonės plėtros planus, poreikius, apkalbėti tikslai bei nusimatytos bendros veiklos, siekiant padėti įmonei vykdyti plėtrą.

„Naujo formato Naujo nario diena diskusijos metu leidžia labiau pažinti Rūmų narius Rūmų komandai, o nariai turi galimybę išsamiai pristatyti savo veiklą, siekius Rūmuose, iškart nusimatyti bendrus renginius ar kitas veiklas“, - pažymi Rūmų gen. direktorius dr. A. Danilevičius.

Įmonė Prima NOTA, pradėjusi savo veiklą pirmomis 2014-ųjų dienomis, šiuo metu yra sėkmingai dirbanti tarptautinės prekybos agentūra.

„Atstovaujame ne tik baldų komponentų gamintojus, bet ir konsultuojame kitus įvairių produktų tiekėjus, siekiančius įsitvirtinti Centrinės, Šiaurės ir Rytų Europos regionuose. Tai įmonės, garsios visame pasaulyje, o Europoje – neabejotini savo srities lyderiai.  Mūsų darbo regionas šiuo metu apima tris Baltijos šalis, Suomiją, Vokietiją, Italiją, Lenkiją. Jau ketvirti metai iš eilės esame tarp stipriausių Lietuvoje įmonių“, - prisistato įmonė.

Įmonė aktyviai ieško baldų gamintojų, baldų projektuotojų bei kitų partnerių bendradarbiavimui.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis