fbpx

Prisijungti

Naujienos

Nauja platforma įmonėms stabilizuoti tiekimo grandines ir rasti naujų partnerių

Ukrainoje vykstantis karas stipriai veikia ne tik Lietuvos ir Europos visuomenes, bet ir čia įsikūrusius verslus. Dėl karo veiksmų sutrūkusios tiekimo grandinės daro didelį poveikį įmonėms. Siekdama spręsti šiuos iššūkius, ES ėmėsi veiksmų, kad sustiprintų bendrosios rinkos atsparumą ir sukurtų tvarią, skaitmeninę ir pasauliniu mastu konkurencingą ekonomiką.

Vertinant tiek situaciją Ukrainoje, tiek kitus iššūkius, su kuriais susiduria Europa, ir siekiant spartaus jos šalių atsigavimo ir sėkmės ateityje, labai svarbu didinti verslininkų, įmonių ir visuomenės gebėjimą atsigauti po krizių. Tačiau ekonomikų restartas po pandemijos ir recesijos nėra lengva užduotis.

Enterprise Europe Network ir ES veikiantys klasteriai yra svarbūs mažinant pažeidžiamumą tarptautinėse tiekimo grandinėse. Todėl EEN ėmėsi iniciatyvos ir sukūrė The Supply Chain Resilience platformą, skirtą padėti įmonėms išsaugoti, pertvarkyti ar pakeisti esamas tiekimo grandines, taip pat apsirūpinti žaliavomis, dalimis, komponentais ir (arba) (dalinai) pagamintomis prekėmis ar paslaugomis, kurių reikia gamybai tęsti.

Jei ir jūsų verslas yra paveiktas globalių tiekimo grandinių sutrikimų – kviečiame susipažinti su nauja platforma ir užregistruoti savo verslą! Daugiau informacijos ieškokite čia: https://bit.ly/3tgXISb

Registracija SCR platformoje įmonėms suteikia šias galimybes:

  • Rasti naujų verslo partnerių tiekimo grandinių užtikrinimui ir identifikuoti potencialius tiekėjus ar pirkėjus.
  • Pristatyti sėkmingus projektus, novatoriškus produktus ir pažangiausias technologijas.
  • Užmegzti tarpvalstybinius ryšius su įmonių, pramonės šakų, paramos organizacijų, akademinės bendruomenės ir svarbių suinteresuotųjų šalių atstovais.

Iškilus papildomiems klausimams, prašome kreiptis į Beatričę Ozgirdaitę, el. paštu beatrice.ozgirdaite@cci.lt  arba tel. +370 618 39095.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis