fbpx

Prisijungti

Naujienos

Naudokitės Enterprise Europe Network paslaugomis ir raskite verslo partnerius užsienyje

Enterprise Europe Network yra didžiausias Europoje, vieno langelio principu veikiantis, verslo paramos tinklas, kuris vienija beveik 600 organizacijų daugiau nei 60 šalių. Į tinklą susijungusios organizacijos teikia paslaugas smulkiam ir vidutiniam verslui pasitelkdamos duomenų bazes bei daugelio metų tarpusavio bendradarbiavimo patirtį. Tinkle veikiančios organizacijos teikia viešąsias NEMOKAMAS paslaugas, kurių tikslas – padėti įmonėms (ypatingai mažoms ir vidutinėms) plėtoti verslą, išeinant į tarptautines rinkas. Taip pat informuoti apie Europos Komisijos programas, iniciatyvas, reglamentus.

Raskite verslo partnerius duomenų bazėje.

Enterprise Europe Network atviroje duomenų bazėje galite naršyti ir rasti Jums tinkamus pasiūlymus patys.

DUOMENŲ BAZĖ

  • Paieškos laukelyje įrašykite raktinius Jūsų ieškomų partnerių veiklos žodžius.
  • Atsidarykite Jus dominantį verslo pasiūlymą.
  • Norėdami gauti konkrečios įmonės, kurios pasiūlymas jus sudomino, kontaktus, ar pageidaudami patalpinti savo įmonės pasiūlymą į sistemą, prašome susisiekti su EEN tinklo atstovais savo regione nurodydami dominančio profilio POD reference numerį.

Vilniaus, Alytaus, Utenos ir Panevėžio apskričių įmones prašome kreiptis į: Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmus (Beatričė Ozgirdaitė, tel. +370 618 39095, el. paštu: beatrice.ozgirdaite@cci.lt ).

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis