fbpx

Prisijungti

Naujienos

Moterų verslumo dirbtuvės

Dalinimosi, įkvėpimo ir padrąsinimo renginys moterims, svajojančioms apie savo verslą!


Vilniaus PPAR Verslo moterų tinklas kartu su Užimtumo tarnybos Vilniaus Klientų aptarnavimo departamentu surengė moterų verslumo dirbtuves, skirtas darbo ieškančioms arba veiklos sritį norinčioms pakeisti moterims.


Apie problemas ir iššūkius pradedant verslą bei apie teisingas ir efektyvias verslo kūrimo ir valdymo priemones kalbėjo Valstybinės mokesčių inspekcijos atstovė Jolanta Nachodkienė ir Valstybino socialinio draudimo fondo valdybos atstovas Aleksandras Blaževičius.


Moterys -verslininkės iš įvairių sričių – Irma Spudienė (UAB “DSP Plius), Liucina Giedrienė (individuali veikla, UAB “PZU Lietuva gyvybės draudimas”), Violeta Toropčina, (VŠĮ "Būk tikras, parduotuvė "Aštuonkuojis"), Jolanta Šadbarienė (UAB „Tegros Holdingas“), Jolanta Kuzminienė (UAB „Varėnos pienelis“) diskutavo ir dalinosi savo verslo įkūrimo bei sėkmingo vystymo patirtimi.


Renginio dalyvės čia pat vietoje galėjo gauti individualias konsultacijas ir patarimus iš VMI, Sodros, Vilniaus verslo moterų tinklo, Užimtumo tarnybos atstovų. Tikimės, kad šis renginys įkvėps ir padrąsins dalyvavusias moteris kurti ar plėtoti savo verslus.
Nuoširdžiai dėkojame visiems ir dalinamės renginio akimirkomis.

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis