Mobilumo programos sėkmės istorijos III
Tęsiame Vilniaus PPAR kartu su partneriais vykdomo projekto „EU4Business: Connecting Companies“ Mobilumo programos sėkmės istorijų ciklą!



Kadangi viena MB Almaja veiklos sričių - vyresnio amžiaus žmonių laisvalaikio planavimas, abu partneriai lankėsi pagyvenusių žmonių ir neįgaliųjų žmonių grupėse. Susitikimų metu J. Chumburidze pristatė tapybą vilna, kaip vieną iš laisvalaikio praleidimo būdų. Tokio tipo edukacijos sulaukė didelio susidomėjimo ir suteikė daug gerų emocijų dalyviams.

„Vykome į susitikimus, renginius su organizacijomis, dirbančiomis su edukacijomis Lietuvoje. Savo patirtimi pasidalino ir svečio klausėsi „Sėkmės idėja“ VšĮ, Raubonių vandens malūnas ir karšykla-verpyklė, „Litwool“ gamykla, Utenos krašto neįgaliųjų sąjunga, dailės terapijos edukacijas rengianti „Ginučių sodyba“ ir kt.,“ – apie turiningą ir kruopščiai suplanuotą vizito programą pasakojo Ingrida Ivanauskienė.
Anot MB Almaja vadovės, šis projektas padėjo rasti dar vieną nišą edukacijų renginiams, leido pasidalinti patirtimi, panašumais ir skirtumais. „Planuojame išbandyti Sakartvelo produkciją – vietinę vilną ir pasinaudoti gautomis pamokomis. Tikimės, kad pavyks nuvykti ir atgalinio vizito – pasisemti patirties į Sakartvelą“, - ateities planais dalinosi Ingrida Ivanauskienė.

„Mainų programa suteikė galimybę aplankyti Lietuvą ir Vilnių, pasidalinti savo žiniomis ir gauti naujų įžvalgų iš sutiktų žmonių ir įmonių. Mus priėmusi Ingrida Ivanauskienė surengė daugiau nei 8 seminarus miestuose ir kaimuose, siekdama Lietuvos gyventojus supažindinti su mūsų kultūra. Mainų programa – labai naudinga ir reikalinga mano naujai augančiai įmonei, kad ji galėtų plėtotis ir skleisti kartvelų kultūrą užsienyje, ypač Europoje“, – apibendrina Jaba Chumburidze, „LTD TEQARTI“ vadovas.
