fbpx

Prisijungti

Naujienos

Mobilumo programos sėkmės istorija

Vilniaus PPAR kartu su partneriais – Estijos, Armėnijos ir Sakartvelo prekybos ir pramonės rūmais – jau nuo 2020 m. vykdo „Eurochambres“ inicijuotą projektą „EU4Business: Connecting Companies“. Konsorciumas kuruoja kūrybinių industrijų sektorių. Nuo 2023 m. pradžios pradėjome įgyvendinti naują projekto veiklą – Mobilumo programą. Tai verslo mainų programa, pagal kurią Rytų partnerystės šalių - Armėnijos, Azerbaidžano, Sakartvelo, Moldovos ir Ukrainos – mažos ir vidutinės įmonės bei verslo paramos organizacijos gali dalyvauti mainuose priimančiojoje ES šalyje. Programos tikslas - dalytis gerąja patirtimi ir žiniomis verslo kontaktais, inicijuoti naujus projektus.
Pradedame Mobilumo programos sėkmės istorijų ciklą! Juk kiekviena pasidalinta sėkmės istorija gali tapti įkvėpimu ir kitiems.
🇩🇪 🇺🇦 Neseniai vykusių mainų metu dvi laisvai samdomos darbuotojos Anna Martynenko iš Vokietijos ir Oksana Grab iš Ukrainos galėjo pasidalinti savo žiniomis ir patirtimi, užmegzti naujų kontaktų ir rasti naujų galimybių. Anna yra kūrybinės industrijos atstovė, dirbanti fotografijos srityje. Oksanos veiklos laukas labai platus: ji prekiauja baldais, apšvietimo įranga ir kitomis namų apyvokos prekėmis, teikia konsultacijas mokesčių klausimais, reklamos paslaugas.
„Mūsų abiejų patirties ir įgūdžių pasidalijimas padėjo man augti asmeniškai ir profesine prasme. Aplinkos pakeitimas, nauji kontaktai ir pats miestas įkvėpė naujoms idėjoms ir būsimiems projektams. Mane priėmusi Anna draugiškai dalinosi su manimi savo kontaktais, kurie gali būti naudingi ir mano verslui. Išmokau daug teorinių dalykų ir atlikau daug praktinių užduočių”, - savo dalyvavimu projekte džiaugėsi Berlyne, Vokietijoje viešėjusi Oksana Grab.
„Mainų programos dėka gavau realios pagalbos savo veikloje – Oksana padėjo atlikti tam tikrus darbus. Taip pat, galėjome keistis idėjomis apie buvusius ir būsimus projektus. Labai vertinu Oksanos grįžtamąjį ryšį ir jos požiūrį į užduotis, kurias atliekame kartu. Man tai yra galimybė tobulėti kaip mentorei“, - dalyvavimo projekte naudą apibūdino Anna Martynenko.
Tikimės, kad šis gražus bendradarbiavimo ryšys nenutrūks ir vėliau!

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis