fbpx

Prisijungti

Naujienos

Metinis susirinkimas Rūmų asociacijoje: Verslo moterų tinklo nuveikti darbai ir ateities perspektyvos

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijoje (LPPARA) įvyko metinis Lietuvos verslo moterų tinklo (LVMT), veikiančio prie regioninių Prekybos, pramonės ir amatų rūmų, susirinkimas. Jame apžvelgta 2019 metų visų regionų VMT veikla, pristatyti šių metų veiklos tikslai ir būsimi renginiai, aptartos LPPARA ir VMT bendradarbiavimo galimybės bei diskutuota dėl strateginių klausimų.

„Verslo moterų tinklas yra unikalus darinys, kurio neturi nė viena kita asocijuota verslo struktūra, – kalbėjo asociacijos prezidentas Rimas Varkulevičius. – Jį labai palaikome ir skatiname, džiaugiamės sparčiai augančiu narių skaičiumi, aktyvia veikla ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautiniu mastu“.

Vilniaus VMT prezidentė Jurga Rimkė papasakojo, kuo šis susitikimas buvo išskirtinis.

„Pirmą kartą į metinį susirinkimą atvyko ne tik regionų VMT pirmininkės, bet ir tarybų narės. Mums tai svarbu, nes siekiame į svarbiausių klausimų sprendimą įtraukti kuo daugiau tinklo narių ir stiprinti bendradarbiavimą tarp atskirų VMT. O aktyvesnė tinklaveika naudinga tiek mums, tiek verslui apskritai, – teigė UAB „Intra Vires“ vadovė J. Rimkė. – Apie tai kalbėsimės ir kovą Panevėžyje vyksiančioje strateginėje sesijoje, kurioje tikimės išgryninti veiklos kryptis ir prioritetus“.

2019 m. Lietuvos VMT priklausė per120 verslo savininkių ir aukščiausio lygio vadovių. Iš viso surengta 80 renginių, iš kurių vienas sėkmingiausių –  metinė konferencija „Versli ir laiminga. Kitu kampu“, vykusi Kaune lapkričio mėn. ir sulaukusi daugiau kaip 450 dalyvių.

„Vilniaus VMT tęsia pernai pradėtą tradiciją rinktis į verslo pusryčius, kuriuose ne tik pusryčiaujame, bet ir dalinamės patirtimi bei naujienomis, užmezgame naujų kontaktų. Pirmuosius šiemet organizavome salotų ir žaliųjų kokteilių bare „Fresh Post“. Smagu pastebėti, kad tokia susitikimų forma „užkrėtėme“ ir kitų Lietuvos regionų VMT, – pasakojo J. Rimkė. – Be to, šiais metais nusprendėme plėsti veiklos zoną, t. y. neapsiriboti Vilniumi, o pasižvalgyti kiek plačiau. Pavyzdžiui, kovą sukviesime Pietų Lietuvos verslininkus į kontaktų vakarą Rūmų Alytaus filiale. Kalbant dar plačiau, balandžio pradžioje dalyvausime BPW, kurios narėmis tapome pernai, konferencijoje Maltoje“.

Irmos Spudienės nuotr.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis