fbpx

Prisijungti

Naujienos

Linkime bendrystės, sutarimo ir protingų sprendimų per ir po švenčių!

Gerbiami kolegos ir partneriai, 

Nepriklausomos Lietuvos verslas išgyveno ne vieną ekonominę krizę, daugelis iš mūsų patys turime patirties, kai stoja ne tik Lietuvos, bet ir viso pasaulio ekonomika, senka pramonės, prekybos, gamybos ir visų kitų sričių rodikliai, drastiškai mažėja vartojimas, įmonės bankrutuoja, darbo netenka tūkstančiai žmonių.

Šiandien pasaulis vėl susiduria su iššūkiais, kuriuos daugelis vadina didžiausiais po Antrojo pasaulinio karo. Verslas vėl veikia beveik karo sąlygomis, o kai kurie priversti sustoti.

Tačiau prieš gražiausią pavasario šventę norisi prisiminti istoriją, kai tik veikdamos išvien, petys petin bendruomenės nugalėdavo didžiausius iššūkius, karus, pandemijas ir kitas negandas.

Šiandien tikiu, kad Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų verslo ir rūmų bendruomenė, Lietuvos verslas, mokslo įstaigos, politikai, darbuotojai tik bendrystėje, ieškodami sprendimų kartu ras išeitį, ir greit po Šv. Velykų mūsų mylimoje šalyje ir pasaulyje pradėsime matyti besitraukiančios pandemijos požymius ir atsigavimo ženklus.

Tik turime susitarti visi.

Turime saugoti savo artimuosius, turime klausyti mokslininkų ir medikų patarimų, ieškoti kompromisų ir sprendimų – bendruomenėje visad esame stipresni.

Bendrystės, sutarimo ir protingų sprendimų per ir po švenčių!

Pagarbiai

Sigitas Leonavičius

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis