fbpx

Prisijungti

Naujienos

Lietuvos verslo rūmus Airijoje bei Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmus sujungė bendradarbiavimo sutartis

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose buvo organizuota apvalaus stalo diskusija-susitikimas su Lietuvos verslo rūmų Airijoje (LCCI) generaliniu direktoriumi Antanu Gedvilu ir vykdančiuoju direktoriumi Ramūnu Žymantu.

Renginio metu Lietuvos verslo rūmų Airijoje generalinis direktorius Antanas Gedvilas pristatė Lietuvos verslo rūmų Airijoje veiklą, projektus, bendradarbiavimą su kitomis verslą vienijančiomis organizacijomis, taip pat apžvelgė bendrą Airijos rinkos situaciją ir eksporto į Airiją galimybes, dalinosi savo patirtimi užmezgant dvišalius ryšius, kurie padeda plėtoti verslą tiek Airijos, tiek Lietuvos įmonėms.

Renginyje dalyvavo informacinių technologijų, logistikos, statybos ir energetikos, maisto ir kt. sektorių  įmonių atstovai, tarp kurių buvo ir Rūmų nariai įmonės UAB „Comfort Heat“, UAB „Nutvila“, UAB „Inkamus“. Renginio dalyviai pristatė savo įmonių veiklos sritis, todėl Lietuvos verslo rūmų Airijoje (LCCI) generalinis direktorius Antanas Gedvilas galėjo patarti įmonėms ir pasiūlyti konkrečių priemonių, kurios padėtų išnaudoti galimybes Airijos rinkoje. Apvalaus stalo diskusijos metu dalyviai domėjosi verslo aplinka, viešaisiais pirkimais ir kitomis temomis.

Po renginio buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Lietuvos verslo rūmų Airijoje bei Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų.

„Tikimės, kad pasirašyta sutartis paskatins aktyvesnį bendradarbiavimą tarp šių verslą vienijančių organizacijų bei atvers daugiau dvišalio bendradarbiavimo galimybių Lietuvos ir Airijos įmonėms“, - pažymėjo Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų gen. direktorius dr. Almantas Danilevičius.

Renginį organizavo Enterprise Europe Network, veikiantis Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose.

 

 

 

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.