fbpx

Prisijungti

Naujienos

Lietuvos verslo moterų tinklui 15 metų!

Lietuvos verslo moterų tinklas (LVMT), vienijantis daugiau nei 170 verslių moterų – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevežio PPAR narių-  gegužės 25 dieną sukvietė nares į šventinę konferenciją Kaune, skirtą 15 metų sukakčiai paminėti. 15 metų bendrystės konferencijoje dalyvavo daugiau nei 100 vadovių iš visos Lietuvos, kurios dalinosi savo įžvalgomis, patirtimi, idėjomis ir puikia nuotaika.

Čia prisiminėme savo istoriją, kalbinome buvusias ir esamas nares, dalyjomės ateities vizijomis, apglėbėme seniai matytas bičiules, mezgėme naujas pažintis ir šventėme bendrystę!

Renginyje skambėjo daug palaikymo žodžių moterims, kurios siekia savo svajonės, tobulina įgūdžius, kuria darbo vietas bei kyla karjeros laiptais.

„Savo pavyzdžiu kiekvieną dieną įrodote, kad verslumo ugnelė gali būti kiekviename žmoguje. Tad ši kūrybinė kibirkštis, energija virsta sėkmingais verslo projektais. Tarptautiniai tyrimai rodo, kad moterų vadovaujamos įmonės pasiekia aukštesnius aplinkosaugos ir socialinius rezultatus. Be to, jos daugiau investuoja į mokymą, remia darbuotojų kvalifikacijos kėlimą, skatindamos aukštesnės pridėtinės vertės kūrimą. Linkiu, kad jūsų tinklas plėstųsi į visus Lietuvos miestelius ir kiekviena moteris turėtų galimybę įgyvendinti savo verslo idėjas“, – Lietuvos prezidento Gitano Nausėdos sveikinimus konferencijos dalyviams perskaitė organizatoriai.

„Manau, kad svarbiausia – dalintis gražiais pavyzdžiais ir sėkmės istorijomis, skatinančiomis moteris verslauti, kalbėjo ekonomikos ir inovacijų viceministrė Erika Kuročkina – remiantis  pasauliniu verslumo skatinimo tyrimu, Lietuva yra tarp lyderiaujančių valstybių. Nors 41 proc. moterų pasitiki savo verslumo sugebėjimais, visgi jas reikia skatinti, griauti stereotipus ir įkvėpti“. Ji tikino, kad ir ministerija turi įvairių verslo skatinimo programų, kuriose moterys ypač aktyviai dalyvauja. „Mano akimis, moterys verslininkės yra įkvėpimas ir pavyzdys: drąsos, tvirtumo ir užsispyrimo“, – pridūrė E. Koručkina.

Dėkojame konferencijos pranešėjoms bei diskusijų dalyvėms už puikius bei aktyvius pranešimas ir įtraukiančias diskusijas:

 

 

Tarp labiausiai Verslo moterų tinklui nusipelniusių ir apdovanotų moterų ir Vilniaus PPAR narės:

  • Irma Spudienė, UAB „DSP Plius“ direktorei, už ilgametį nuoširdų indėlį į Vilniaus verslo moterų tinklo veiklą, už nenuilstamą Lietuvos verslo moterų tinklo veiklos viešinimą ir populiarinimą, naujų narių pritraukimą, bendrystės puoselėjimą ir stiprinimą, socialinių partnerių įtraukimą į verslo moterų tinklo veiklą.
  • Gražina Garuolienė, UAB „Verslavita“ direktorei, už ilgametį nuoširdų vadovavimą Šiaulių verslo moterų tinklui, Lietuvos verslo moterų tinklo narių vienijimą ir bendrystės puoselėjimą būnant Lietuvos verslo moterų tinklo vadove.

Svarbiausia – bendrumo jausmas

Konferencijoje kalbintos verslios moterys neslėpė, kad Lietuvos VMT narystė suteikia galimybes ne tik tobulėti, ieškoti bendraminčių, bet taip pat ir burti jėgas gražiems tikslams ir rasti reikiamos pagalbos.

Lietuvos verslo moterų tinklas siekia kurti moterų verslumui palankią aplinką, plėtoti verslo ryšius Lietuvoje ir užsienyje, įtvirtinti lygių galimybių principą versle, stiprinti narių profesines, vadovavimo ir lyderystės kompetencijas. LVMT moterų verslumą skatina įvairiomis formomis: ir renginiais, susitikimais, ir stažuotėmis kitose šalyse. Kaip pripažino pačios LVMT narės, svarbiausiu išlieka bendrumo jausmas, nes kiekviena moteris gali padėti kitai, o tada gimsta ir įvairūs projektai, pasidalijama patirtimi, kuri padeda toliau tobulėti.

,,Lietuvos verslo moterų tinklas – vieta, kur verslai persipina su asmeniniais santykiais, kur moterys palaiko ir įgalina kitas moteris, kalba apie nanotechnologijas ir kibernetinį saugumą, tačiau tuo pat metu dalinasi paprastais ir kasdieniais įpročiais ir veiksmais. Žaviuosi moterų drąsa, stiprybe, ryžtu, pasiekimais, nuveiktais darbais, paprastumu, nuoširdumu ir begaliniu palaikymu. Konferencijoje patirtos emocijos neįkainojamos, bet didžiausias įvertinimas – moterų šypsenos, apkabinimai, juokas, nuostaba, lūkesčių viršijimas ir dar labiau bendrystės jausmą užtvirtinanti patirtis.” – kalbėjo viena iš LVMT konferencijos organizatorių Kristina Šuškevič, UAB „Skrivanek vertimų biuras“ vadovė, Vilniaus PPAR narė.

 

  • Dėkojame renginio organizatorėms už puikiai sukurtą bendrystės šventę: Kristina Šuškevič, Irma Spudienė, Irma Kvedarienė, Ligita Žukauskaitė, Alina Velykienė.

 

  • Tariame AČIŪ mūsų rėmėjams, Jūsų dėka šventė buvo įspūdinga!:

VŠĮ Nacionalinė regionų plėtros agentūra, UAB Opera Optima, UAB Skrivanek Lietuva vertimų biuras, UAB Gerovės valdymas, Panevėžio verslo moterų tinklas, UAB Sinergijos projektai (Greitas NAMO pridavimas, UAB Burbuliukas ir Co (FRESH POST), UADBB LEGATOR, UAB Integre Trans, UAB Verslavita, UAB DSP Plius - Darbo saugos priemonės, UAB „Aconitum”, flowerbloom.lt ir UAB Dermofaktorius (Manilla).

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis