fbpx

Prisijungti

Naujienos

Lietuvos verslo misija į Kiniją – pirmieji susitikimai Pekine

 

Balandžio 14 – 20 dienomis Kinijoje lankosi Lietuvos įmonių delegacija. Misiją organizuoja Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai. Misijos metu numatyti B2B susitikimai, įmonės galės aplankyti tarptautinę importo mugę PECC, kuri yra viena iš svarbiausių ir didžiausių mugių Kinijoje ir Ramiojo vandenyno regione. Kasmet ji pritraukia apie 200 000 lankytojų.

Lietuvos verslininkai vakar lankėsi LR ambasadoje Pekine, kur buvo organizuotas kontaktų renginys – susitikimai su Kinijos verslo atstovais. Renginyje dalyvavo Kinijos tarptautinės prekybos skatinimo tarybos, su kuria  Rūmai 2016 m. pasirašė bendradarbiavimo sutartį, Europos įmonių tinklo SME Centre atstovai ir daugiau nei 50 Kinijos verslininkų. Dalyvius pasveikino LR ambasadorė Kinijoje Ina Marčiulionytė,  LR komercijos atašė Arūnas Karlonas pristatė Lietuvos ir Kinijos verslo aktualijos ir  perspektyvas, Rūmų viceprezidentė Laura Kovaliovaitė pasveikino dalyvius ir pristatė Lietuvos verslo delegaciją.

Misijoje dalyvauja 9 Lietuvos įmonės: UAB Jurbarko karjerai UAB, MB RI Consulting, UAB Log Villa, UAB AD Transport, UAB IAMUS Inovacijos, UAB Baltic ILP, UAB Navigatus, UAB Geležinis verslas ir UAB Inkamus UAB. Verslo misija vykdoma Rūmų įgyvendinamo  projekto „Jungtinis eksportas“ finansuojamo ES struktūrinių fondų, lėšomis. 

Po vizito Pekine Lietuvos įmonės vyksta į Tiandziną, kur numatyti susitikimai su potencialiais partneriais, dalyvavimas Tiandzino PECC verslo konferencijoje, Tiandzino investicijų ir prekybos parodoje ir PECC tarptautinėje importo mugėje, B2B konferencijoje.

Verslo misija vykdoma Rūmų įgyvendinamo projekto „Jungtinis eksportas“, finansuojamo ES struktūrinių fondų, lėšomis, todėl įmonėms bus padengta apie 70 proc. išlaidų.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.