fbpx

Prisijungti

Naujienos

Lietuvos verslo laimėjimai „Nordic Organic Food Fair“ parodoje

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai informuoja, kad vakar prasidėjusioje „Nordic Organic Food Fair“ parodoje Malmėje Rūmų nariai kompanija „Straikas“ laimėjo kategorijoje „Best new drink product“, o kompanija „Geld Baltic“ laimėjo kategorijoje " Best new free – from product“. Sveikiname nugalėtojus!

„Nordic Organic Food Fair“ paroda skirta ekologiško maisto ir gėrimų bei sveikos gyvensenos, mitybos, natūralaus grožio ir priežiūros priemonių sektoriaus įmonėms, ieškančioms verslo, technologinio ar mokslinio bendradarbiavimo partnerių užsienyje. Tai – didžiausias tokio pobūdžio renginys Skandinavijoje, pritraukiantis kasmet apie 500 įmonių, kurios siūlo tūkstančius natūralių ir ekologiškų gaminių.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai nuolat organizuoja verslo misijas, Lietuvos įmonų pristatymus parodose, padeda rasti mūsų įmonėms partnerių užsienyje B2B sesijoje. Šiemet Malmėje vykstančioje parodoje dalyvauja 12 Lietuvos įmonių, dalis išlaidų dengiama iš Rūmų vykdomo projekto „Jungtinis eksportas“.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis