fbpx

Prisijungti

Naujienos

Lietuvos verslininkų ir ekspertų patirtis – Ukrainos partneriams

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Leonavičius š. m. gegužės 21 – 22 dienomis dalyvavo Ukrainoje surengtame seminare „Partnerystės su verslu stiprinimas įgyvendinant Jungtinių Tautų darnaus vystymosi tikslus“.

 

Rūmų prezidentas kartu su Aplinkos vadybos ir audito instituto vadovu dr. Rimantu Budriu, UAB „Promo“ vadovu Gintaru Našlėnu bei kitais ekspertais iš Lietuvos  suteikė Khersono regiono smulkaus ir vidutinio verslo atstovams bei regioninės valdžios atstovams informaciją apie galimybes plėtoti produkcijos eksportą į ES šalis, ES aplinkosauginius reikalavimus nuotekų tvarkymo srityje, inovacines biotechnologijas.

 

Su Ukrainos mokslininkais vyko diskusija apie vandens kokybę, Dnepro upės aplinkosaugines problemas.

 

Renginyje dalyvavo Khersono srities valstybinės administracijos, Ukrainos pramonės ir verslo sąjungos, Khersono prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovai, Khersono valstybinio agrarinio universiteto mokslininkai, rajonų vietinės valdžios atstovai, įmonių savininkai ir vadovai. 

 

Seminarą organizavo VšĮ „Atvira Europa“ kartu su Ukrainos pramonininkų ir verslininkų sąjunga.

 

Projektą finansuoja Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.