fbpx

Prisijungti

Naujienos

Lietuvos verslininkės sezoną pradėjo „Va(l)dovių pašnekesiais“

 

Saulėtą rugsėjo penktadienį Lietuvos verslo moterų tinklo, veikiančio prie Prekybos, pramonės ir amatų rūmų, narės rinkosi į metinį renginį. Šiemet jį organizavusios Vilniaus regiono verslininkės pakvietė į „Va(l)dovių pašnekesius“ pačioje sostinės širdyje – Valdovų rūmuose.

 

„Bendravimas ir tarpusavio ryšys, kuriuos verslo moterų tinklas puoselėja jau 12 metų, pagimdė ne vieną naują idėją, padėjo įveikti sunkumus ir augti. Ir kiekviena galimybė pabūti kartu tą ryšį dar labiau sustiprina, ypač tokiu nepaprastu metu. Be galo džiugu buvo pamatyti pažįstamus ir naujus veidus ne tik iš Vilniaus, bet ir visų regionų: Kauno, Šiaulių ir Panevėžio, – sakė Vilniaus VMT prezidentė, Vilniaus PPAR viceprezidentė, UAB „Intra Vires“ vadovė Jurga Rimkė. – Verslo moterų tinklas vienija per 120 verslininkių ir vadovių. Tarp mūsų yra stiprių ir labai skirtingų moterų, išsiskiriančių talentais ir energija, gebėjimu dalintis ir prisiimti atsakomybę už kartais labai nelengvus sprendimus. Tai yra tikrosios karališkos savybės, kurios padiktavo ir vakaro temą“.

 

Vakaras prasidėjo ekskursija apie ryškiausią pėdsaką Lietuvos ir Valdovų rūmų istorijoje palikusias moteris. Renginyje netrūko sveikinimų ir staigmenų, intelektualių žaidimų ir smagių pramogų. Specialią šio vakaro valiutą – pinigaičius – verslininkės noriai leido aukcione.

 

2021-ųjų Lietuvos VMT metinio renginio organizatorių teisės iškilmingai perduotos Kauno regiono verslininkėms.

 

Vilniaus VMT nuoširdžiai dėkoja Ligitai Žukauskaitei ir jos vadovaujamos „Opera Optima“ komandai už neįkainojamą ir profesionalią pagalbą organizuojant metinį Lietuvos VMT renginį.

 

 

Nuotraukos: Linas Bielinis

 

Lietuvos verslo moterų tinklo narės

Lietuvos verslo moterų tinklo narės

Vilniaus VMT prezidentė Jurga Rimkė

Iš kairės. Vilniaus regiono prezidentė J. Rimkė, Lietuvos VMT prezidentė F. Šeputytė, LPPARA prezidentas R. Varkulevičius, Šiaulių regiono prezidentė V. Buivydienė, Kauno regiono prezidentė S. Motiejūnienė, LPPARA generalinė direktorė G. Ražinskienė

Ekskursija Valdovų rūmuose

Sveikina Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos prezidentas Rimas Varkulevičius

Sveikina Vilniaus rūmų viceprezidentė dr. Birutė Miškinienė

Specialusis VVMT viceprezidentės Irmos Spudienės ir jos mokytojo Manto Pilvelio sveikinimas

Aristokratiška vakarienė

2021-ųjų Lietuvos VMT metinio renginio organizatorių teisės iškilmingai perduotos Kauno regiono verslininkėms

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis