fbpx

Prisijungti

Naujienos

Lietuvos tekstilės ir aprangos įmonės domėjosi eksporto galimybėmis į Japoniją

Šiandien vyko internetinis seminaras tekstilės ir aprangos sektorių įmonėms „Kaip patekti į Japonijos rinką ir išnaudoti ES-Japonijos laisvosios prekybos sutarties galimybes“.

Tarptautiniai ekspertai Chieko Nakabayashi ir Yvan Van Eesbeek renginio dalyviams trumpai pristatė Lietuvos, Europos ir Japonijos tekstilės ir aprangos sektorius, jų ryšius bei aptarė potencialias bendradarbiavimo galimybes, supažindino su eksporto į Japoniją proceso planavimu ir procedūromis, ES-Japonijos laisvosios prekybos sutarties teikiama nauda įmonėms, taip pat dalinosi įžvalgomis, kurios padės tinkamai pasiruošti tekstilės ir aprangos sektoriuose veikiančioms Lietuvos įmonėms žengti į Japonijos rinką.

ES-Japonijos pramoninio bendradarbiavimo centro (angl. EU-Japan Centre for Industrial Cooperation) atstovė Eiviltė Kandratavičiūtė pristatė EU-JAPAN CENTRE veiklą, programas ir teikiamą pagalbą ES įmonėms, ketinančioms eksportuoti prekes ar paslaugas bei vykdyti veiklą Japonijoje. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų narė – įmonės UAB „Geld Baltic“ direktorė Laura Kaziukonienė pasidalino patirtimi apie pasiruošimą ir pirmuosius žingsnius į Japonijos rinką, iškilusius iššūkius bei EU-JAPAN CENTRE pagalbą.

Renginį organizavo Enterprise Europe Network partneriai – Vilniaus ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai bei ES-Japonijos pramoninio bendradarbiavimo centras.

Pranešimai:

Chieko Nakabayashi „Eksportas į Japoniją – proceso planavimas ir procedūros“

Yvan Van Eesbeek „ES-Japonijos laisvosios prekybos sutartis bei jos galimybės įmonėms“

Laura Kaziukonienė „Pirmieji žingsniai į Japonijos rinką“

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis