fbpx

Prisijungti

Naujienos

Lietuvos įmonės gaminiai netrukus atguls į anglų lovas

 

2018 m. gruodžio 18 d., Vilnius. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai informuoja, kad jau kitais metais kovo mėnesį Lietuvos įmonės ir Rūmų nario UAB „Vilsofa“ gaminiai bus pristatyti Jungtinėje Karalystėje. Įmonė kitų metų pradžioje ketina pasirašyti kontraktą su Londono įmone „Barbeline Ltd.“ bei gauti pirmą užsakymą produkcijai gaminti JK rinkai. Bendradarbiavimas tarp Lietuvos ir JK užsimezgė Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų įgyvendinamo Enterprise Europe Network projekto pagalba.

„Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai jau žino ir įvertino bendradarbiavimo su Enterprise Europe Network naudą. Šiuo metu bendradarbiavimo partnerių paieškos duomenų bazėje yra daugiau nei 6,5 tūkst. nuolat atnaujinamų verslo pasiūlymų. Rūmai, siekdami skatinti Lietuvos įmonių produkcijos ir paslaugų eksportą, nemokamai ir proaktyviai dalinasi informacija, kuri padeda rasti naujų kontraktų“, - sako Rūmų gen. direktorius dr. Almantas Danilevičius, pažymėdamas, kad Rūmų ekspertai taip pat nemokamai padeda įmonėms išsirinkti tinkamiausius pasiūlymus, užmegzti kontaktus, teikia konsultacijas ir pagalbą.

Rūmų narė įmonė UAB „Vilsofa“, gaminanti minkštuosius baldus bei čiužinius, taip pat teikianti ir baldų gobeleno siuvimo paslaugas, siekdama išplėsti savo pardavimus užsienio rinkose, kreipėsi į Rūmuose veikiantį Enterprise Europe Network.

„Įvertinus įmonės poreikius, buvo rekomenduota paskelbti įmonės pasiūlymą verslo partnerių paieškos duomenų bazėje, kuria naudojasi ne tik įmonės, bet ir Enterprise Europe Network ekspertai 67 šalyse, ieškodami potencialių partnerių savo klientams“, – teigia Enterprise Europe Network projekto vadovas Marijus Muralis.

Enterprise Europe Network organizacija Londone Newable Limited savo klientei, interjero dizaino įmonei „Barbeline Ltd.“, ieškojo patikimos siuvimo įmonės Europoje, kuri galėtų gaminti aukščiausios kokybės pagalves naudojant jos pateikiamas prabangias medžiagas ir atlikti užsakymus įvairiais kiekiais. Taip pat norėjo pasiūlyti savo klientams galimybę rinktis pagalvių apmušalus, sukurtus pagal individualius užsakymus, todėl Enterprise Europe Network specialistė Londone peržiūrėdama pasiūlymus partnerių paieškos duomenų bazėje įtraukė ir Lietuvos įmonės pasiūlymą, kaip vieną iš potencialių variantų, kuriuos pateikė savo klientei. 

Dizainerė Londone susidomėjo Lietuvos įmonės UAB „Vilsofa“ paskelbtu pasiūlymus, o pateikus bandomuosius gaminius bei sutarus dėl kiekių ir kainos, Lietuvos ir JK įmonės nutarė pradėti bendradarbiauti. Kovo mėnesį jau planuojama pristatyti JK dizainerės sukurtą ir Lietuvos įmonės gamintą produkciją parduotuvės ekspozicijoje. Vėliau, tikimasi, Lietuvos įmonės gaminiai atguls į JK gyventojų lovas.

Europos įmonių tinklas (Enterprise Europe Network) buvo įsteigtas Europos Komisijos iniciatyva 2008 metais, siekiant padėti įmonėms rasti bendradarbiavimo partnerių užsienio šalyse pasitelkiant duomenų bazes, organizuojant tarptautinius renginius ar konsultuojantis su 4500 Tinklo ekspertų.

Per 10 metų visame pasaulyje Tinklo pagrindinėmis paslaugomis pasinaudojo 2,6 mln. įmonių. Lietuvoje vien praėjusiais metais įvairiuose Tinklo vietiniuose renginiuose dalyvavo beveik 2000 įmonių, o tarptautinių renginių metu įvyko daugiau nei 800 susitikimų su potencialiais užsienio partneriais.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai šalies įmonėms teikia nemokamą paslaugą, kuri padeda lengviau rasti partnerių užsienio valstybėse.

Kiekvieną savaitę Rūmų tinklapyje www.cci.lt nuolat skelbiami įvairūs skirtingų verslo sektorių įmonių pasiūlymai iš 67 pasaulio valstybių. Ši paslauga teikiama bendradarbiaujant su Europos įmonių tinklu, kurio partneriais yra Rūmai.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.