fbpx

Prisijungti

Naujienos

Lietuvos įmonėms – amerikiečių kurta strategija plėtrai JAV rinkoje

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su  LR komercijos atašė JAV Laimučiu Abeciūnu š.m. kovo 25 dieną 11.00 val. kviečia į susitikimą su „Global Access“ programos vykdomuoju direktoriumi Fredrik Leuhuzen, kuris įmonėms papasakos ir pristatys, kaip dar šiemet patekti į „Global Access“ programą (paraiškų pateikimo terminas baigiasi balandžio 1 d.).

 

Prestižinėje vienos garsiausių pasaulio verslo mokyklų UCLA Anderson School of Management programoje pernai dalyvavo 40 įmonių iš viso pasaulio, siekiančių įžengti į JAV rinką. Tarp jų pirmą kartą istorijoje -  net 4 įmonės iš Lietuvos - NFQ Technologies, Novameta, SBA baldai ir Vikeda.

 

Programos metu verslo mokyklos, kuri 2018 Bloomberg Businessweek Best B-Schools reitinge užima 18-ą vietą pasaulyje, MBA studentų komandos atlieka išsamų rinkos tyrimą, kurio metu apklausiami 125 - 150 potencialūs klientai, rinkos ekspertai, distributoriai bei apsilankoma 3-4 parodose.

 

Atsižvelgiant į rezultatus, įmonėms yra parengiami strateginiai verslo planai su konkrečiomis verslo plėtros rekomendacijomis.

 

Daugiau apie programą galite paskaityti čia.

 

Renginys nemokamas. Kviečiame registruotis el. paštu aurelija.skliuderyte@cci.lt arba telefonu +370 (618) 39103 (Verslo ir strateginės plėtros skyriaus narystės koordinatorė Aurelija Skliuderytė.)

 

Papildomos informacijos apie programą galima kreiptis į LR komercijos atašė JAV Laimutį Abeciūną (laimutis.abeciunas@urm.lt).

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.