fbpx

Prisijungti

Naujienos

Lietuvos garbės konsulo JAV vizitas Rūmuose

 

Šią savaitę Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose lankėsi naujai paskirtas Lietuvos garbės konsulas JAV Michael Green. P. Green vizito tikslas – užmegzti kontaktus su Rūmais, siekiant padėti Rūmų nariams, besidomintiems JAV rinka, surasti naujus verslo partnerius.

p. Green turi sukaupęs ilgametę patirtį, susijusią su Baltijos šalių ekonomine plėtra, bendradarbiaudamas tieks su valdžios atstovais, tiek ir tiesiogiai su verslu. Konsulas yra dirbęs Europoje, tad turi puikų supratimą apie Europos verslo galimybes JAV.

Nuo 2019 m. p. Green yra Baltijos – Amerikos Prekybos rūmų Tarybos narys. Jis reziduoja Džeksonvilyje (Florida) ir yra dirbęs Džeksonvilio Prekybos ir pramonės rūmuose.

Susitikime su Garbės konsulu dalyvavusi Audronė Masandukaitė, Rūmų Tarptautinių ryšių skyriaus vadovė, supažindino svečią su Rūmų veikla, tarptautiniais projektais.

Susitikimo metu buvo sutarta 2022 metų pavasarį surengti vebinarą apie JAV rinką, pakviečiant rinkos ekspertus. Garbės konsulas taip pat pažadėjo padėti Rūmų nariams įsivertinti eksporto į JAV galimybes.

„Rūmuose nuolat lankosi ambasadoriai, komercijos atašė, vykdomos misijos ir organizuojamos tarptautinės parodos. Bendradarbiaudami su kone plačiausiu Prekybos, pramonės ir amatų rūmų tinklu visame pasaulyje  galime padėti Lietuvos verslams plėstis užsienyje ir rasti naujas rinkas. Rūmai – atviri visiems verslams, įmonėms ir organizacijoms, norinčioms rasti parterių užsienyje“, - pažymi Rūmų gen. direktorius dr. Almantas Danilevičius, kviesdamas suinteresuotas įmones aptarti narystės Rūmų bendruomenėje privalumų.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis