fbpx

Prisijungti

Naujienos

„Lietuvos eksporto prizo“ apdovanojimai

Nuoširdžiai džiaugiamės mūsų rūmų nario įvertinimu. Kovo 28 d. Vilniaus rotušėje įvykusioje Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų kasmetinių „Lietuvos eksporto prizo“ apdovanojimų įteikimo ceremonijoje sveikinome UAB „Baltic Filter“, kuri už puikius 2022 m. rezultatus Lietuvos eksporto rinkose išrinkta viena iš šiemetinių laureačių. Įmonės vadovus pasveikino Vilniaus pramonės, prekybos ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Leonavičius.
Apdovanojimų ceremonijoje dalyvavo Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, kuris prisiminė gilias istorines Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų šaknis ir padėkojo už įsitraukimą į diskusijas svarbiausiais Lietuvos ekonomikos klausimais. Prezidentas pažymėjo, jog šiandien Lietuva yra į eksportą orientuota valstybė, patenkanti tarp labiausiai diversifikuotų pasaulio ekonomikų. „Daugiakryptis intensyvus eksportas yra mūsų ekonominė stiprybė. Tai – mūsų ilgalaikės sėkmės pamatas, kurį turime puoselėti ir stiprinti“, – teigė šalies vadovas.
„Lietuvos eksporto prizo 2022“ laureatė UAB „Baltic Filter“ nuo 1997 metų sėkmingai veikianti ir nuolat auganti, automobilinius bei pramoninius filtrus gaminanti įmonė. Bendrovė gamina filtrus ir filtravimo elementus lengviesiems, bei krovininiams automobiliams, motociklams, sodo, miško, žemės ūkio technikai, pramonės įmonėms Lietuvoje ir eksportuoja produkciją į daugiau nei 50 pasaulio šalių Afrikoje, Azijoje, Europoje.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis