fbpx

Prisijungti

Naujienos

Lietuvos bankas pradeda antrąjį projekto LBChain etapą

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai informuoja, kad Lietuvos bankas pradeda antrąjį projekto LBChain etapą ir kviečia iki vasario 15 d. registruotis Fintech įmones, norinčias kartu su ekspertais plėtoti ir išbandyti „blockchain“ pagrindu pagamintą produktą.

LBChain yra pirmoji pasaulyje finansų rinkos reguliuotojo (Lietuvos banko) kuriama bandomoji technologinė platforma, pagrįsta blokų grandinės technologija, sujungianti reguliacines ir technologijų konsultacijas. Ji kuriama siekiant padėti Lietuvos ir tarptautinėms finansų bei FinTech įmonėms ir startuoliams įgyti naujų žinių, atlikti tyrimus, išbandyti ir pritaikyti blokų grandinės technologija pagrįstas paslaugas, siūlyti pažangias inovacijas vartotojams. Šiai platformai kurti Lietuvos bankas pasitelkė paslaugų teikėjus, kuriuos pasirinko paskelbęs inovatyvų ikiprekybinio pirkimo konkursą. Po pirmo etapo buvo pasirinktos UAB „Deloitte verslo konsultacijos“, IBM Polska Sp. z.o.o. ir UAB „Tieto Lietuva“. Antrame etape šios trys bendrovės turės dvi užduotis: bendradarbiaudamos su atrankos būdu pasirinktomis FinTech įmonėmis, kurs pačią LBChain platformą. Taip pat kartu su Lietuvos banku padės šioms įmonėms susikurti jų poreikius atitinkantį produktą, pagrįstą blokų grandinės technologija. Vėliau šį produktą FinTech įmonės galės išbandyti LBChain aplinkoje su Lietuvos banko pasiūlyta testuotojų bendruomene.

 

Daugiau informacijos:

 

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.