fbpx

Prisijungti

Naujienos

Lietuvos aukštosios mokyklos dalyvauja studijų parodoje Minske

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, bendradarbiaudami su Švietimo mainų paramos fondu, organizavo Lietuvos aukštųjų mokyklų dalyvavimą 18-oje tarptautinėje Minsko studijų ir karjeros parodoje (http://eduexpo.by/), kuri vyksta 2020 m. vasario 13-15 dienomis. Renginio vieta: Palace of Arts, 3 Kozlova, Minskas, Baltarusija.

Bendrame Study in Lithuania stende studijų programas pristato 7 aukštosios mokyklos: Vilniaus universitetas, Vytauto Didžiojo universitetas, ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas, Klaipėdos universitetas, Kauno kolegija, LCC tarptautinis universitetas ir Vilniaus verslo kolegija. Parodoje su atskirais stendais taip pat dalyvauja Vilniaus Gedimino technikos universitetas ir Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija. Vakar Lietuvos stendą aplankė ir LR ambasados Baltarusijos Respublikoje antrasis sekretorius Tomas Bitinas.

Vakar Vilniaus PPAR eksporto plėtros vadovė Deimantė Vilčinskaitė ir Lietuvos gidų sąjungos prezidentas Linas Daubaras taip pat lankėsi Baltarusijos valstybiniame technologijų universitete (BGTU). LGS prezidentas Linas Daubaras skaitė paskaitą apie turizmą, jo tendencijas ir galimybes Baltarusijoje. Baltarusijos studentai domėjosi turizmu Lietuvoje, anglų kalbos stovyklomis, tęstinėmis ir magistrantūros studijomis, galimybėmis atlikti praktiką Lietuvoje. Juos pakvietėme kitąmet apsilankyti Vilniuje ADVENTUR parodoje, o besidominčius studijomis, kvietėme aplankyti Study in Lithuania stendą Minsko studijų parodoje ir detaliau susipažinti su tarptautinėmis studijų programomis http://studyin.lt/.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis