fbpx

Prisijungti

Naujienos

Lietuvius ragina investuoti ne į nekilnojamąjį turtą, bet kitur: čia įmanoma kur kas didesnė grąža

Pandemija sudavė skaudų smūgį daugeliui verslų, tačiau per šį laiką nemažai gyventojų nesnaudė ir ėmėsi naujų veiklų. Naujienų portalo Lrytas.lt rengiamas „Verslo geno“ projektas skaičiuoja jau penktus metus, o dalyvių sulaukta daugiau nei pernai. Šį kartą žurnalistai aprašė beveik 70 smulkių ir vidutinių šalies jaunų verslų, gyvuojančių nuo vienerių iki dešimties metų, istorijas.

„Verslo geno“ komisijos narė, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų viceprezidentė bei MB „Global world consulting agency“ vadovė Laura Aldonė pasidžiaugė lietuvių kūrybingumu, o dar tik norintiems pradėti veiklą ragino atlikti namų darbus – idėją dar kartą gerai apgalvoti, pasitarti su artimaisiais ar profesionalais bei gerai paskaičiuoti finansus, galbūt ieškoti partnerių, o ne pulti į verslą stačia galva.

Naujienų portalo Lrytas.lt rengiamas „Verslo geno“ projektas skaičiuoja jau penktus metus, o dalyvių sulaukta daugiau nei pernai. Šį kartą žurnalistai aprašė beveik 70 smulkių ir vidutinių šalies jaunų verslų, gyvuojančių nuo vienerių iki dešimties metų, istorijas. Projekto komisijos primininkas Lietuvos verslo konfederacijos viceprezidentas ir finansų analitikas M.Dubnikovas pasidžiaugė vis didėjančiu lietuvių aktyvumu ir noru pasakoti savo verslų istorijas, kurios tampa paskatinimu dvejojantiems kurti verslą. „Tai yra sėkmės istorijos, tačiau svarbu, kad jos yra labai žemiškos, įgyvendinamos, tiesiog reikia noro ir pasiryžimo. Akivaizdu, kad net pandemijos metu tai veikia ir galima vystyti veiklas“, – „Lietuvos ryto“ televizijai sakė ekspertas.

Plačiau skaitykite: https://www.lrytas.lt/verslas/sekmes-istorijos/2021/10/13/news/lietuvius-ragina-investuoti-ne-i-nekilnojamaji-turta-bet-kitur-cia-imanoma-kur-kas-didesne-graza-21055880

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis