fbpx

Prisijungti

Naujienos

Laisvai pastatoma UVC pagrindu orą dezinfikuojanti lempa

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai UAB „BY&N“ pristato naują technologiją – trumposiomis UVC bangomis orą dezinfekuojančią lempą, kuri yra visiškai saugi tiek žmonėms, tiek gyvūnams.

 

Naujas technologinis sprendimas leidžia orą dezinfekuoti trumpųjų bangų spinduliuote. Ventiliatorius įtraukia patalpos orą į lempos cilindrą. Juo judantis oras veikiamas UVC spinduliuotės ir iš cilindro atgal į patalpą patenka jau dezinfekuotas. 253,7 nanometrų ilgio spinduliuotė sunaikina ore esančius bioaerozolius (mikroorganizmus bei virusus), kartu nesukeldama jokio pašalinio poveikio patalpoje esantiems žmonėms ar gyvūnams.

Laisvai pastatoma lempa pritaikyta naudoti namuose, biuruose, viešbučiuose, medicininės apžiūros patalpose, nedidelės erdvės prekybinėse patalpose, grožio salonuose ir t. t. Ją patogu kabinti ant sienos, laikyti ant darbo stalo ir pan. Kai yra nuolat besikeičiantis žmonių srautas, rekomenduojama laikyti įjungtą visą darbo dieną, o profilaktiškai – nuo pusantros iki dviejų valandų.

Techniniai duomenys:

 

UV-C bangos ilgis yra 253,7nm
Naudojama įtampa: 220-240V / 50-60Hz
15W lempos ilgis L=610mm Ø105mm
30W lempos ilgis L=1100mm Ø105mm
Ekranas, rodantis lempos pakeitimo laiką
Triukšmo lygis: 40dB
Keičiama UV-C lempa

 

Daugiau informacijos: UAB „BY&N“, Žalgirio g. 108, Vilnius ir Raudondvario pl. 93, Kaunas. Tel.: +370 52 502700, info@ledlife.lt

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis