fbpx

Prisijungti

Naujienos

Kvietimas įmonėms teikti paraiškas aplinkosaugos projektams finansuoti

 

LIFE (l'instrument financier pour l'environnement)­ – tai Europos Sąjungos aplinkos ir klimato politikos finansavimo priemonė. Bendras programos tikslas – prisidėti prie ES aplinkos ir klimato politikos ir teisės aktų įgyvendinimo, atnaujinimo ir plėtros kuriant pridėtinę vertę Europai.

Europos Komisija balandžio 2 d. paskelbė LIFE kvietimą ir numatė skirti 450 mln. eurų gamtos išsaugojimo, aplinkosaugos ir klimato projektams. Šiais metais parengti projekto paraišką LIFE programai bus dar patogiau, nes vienu mėnesiu prailginti paraiškų rengimo terminai, specialūs palengvinimai pradedančioms įmonėms (start-up), paraiškų teikimas tik elektroniniu būdu, projektai gali numatyti iki 100 000 eurų vietos iniciatyvų paramai ir tiesioginės konsultacijos su LIFE programos administratoriais.

Europos Sąjungos LIFE programa finansuoja projektus nuo 0,5 mln. eurų vertės 55 % intensyvumu. Laukiami projektai, diegiantys pilotinius sprendimus, keičiantys nusistovėjusią praktiką ir padedantys Europai Žaliąjį kursą ateityje paversti realybe.

Patiems pasitikrinti idėją galite LIFE gide arba LIFE programos svetainėje www.lifeprojektai.lt

 

LIFE virtuali informacinė diena Briuselyje 2020 m. vyks balandžio 30 d. Registracija: https://eu-life-2020.b2match.io/home

 

Kviečiame pasidomėti LIFE programa ir kreiptis dėl finansavimo Jūsų įmonės projektui išteklių efektyvumo, poveikio klimatui mažinimo ar kitoje aplinkosauginėje srityje!

Oficiali LIFE programos svetainė anglų kalba: https://ec.europa.eu/easme/en/life

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis