fbpx

Prisijungti

Naujienos

Kvietimas į verslo misiją Taškente (Uzbekistanas)

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, bendradarbiaudami su Lietuvos Respublikos ambasada Rusijoje ir Uzbekistane, organizuoja verslo misiją Uzbekistane. Vizito metu numatomi susitikimai su Uzbekistano prekybos ir pramonės rūmais, Lietuvos garbės konsulu Šimkente ir tiksliniai susitikimai su potencialiais verslo partneriais bei galimybė aplankyti tarptautines parodas.

 

Kada? 2019 m. lapkričio 18–22 d.

Kur? Taškentas, Uzbekistanas

Kam? Įvairių verslo sektorių atstovams, kuriems aktuali Uzbekistano rinka.

Kaina? Artimiausiu metu bus patikslinta

 

Lapkričio 20–22 d. Taškente vyksta šios tarptautinės parodos:

  • „Translogistica Uzbekistan“ (http://www.trans.uz/) – tarptautinė transporto, logistikos, sandėliavimo ir kt. susijusių paslaugų paroda. Dalyviai iš Azerbaidžano, Baltarusijos, Irano, Kazachstano, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Rusijos, Turkijos.
  • „Securex Uzbekistan“ (http://www.caips.uz/) – tarptautinė apsaugos, priešgaisrinių priemonių, optinių ir atpažinimo sistemų, perimetro apsaugos, specialiųjų kompiuterinių apsaugos programų ir kt. paroda.

 

 

Registracija iki spalio 31 d.

Registruotis galite čia: Registracija į verslo misiją į Uzbekistaną

 

Daugiau informacijos suteiks eksporto plėtros vadovė Deimantė Vilčinskaitė, tel. +370 616 79552, el. p. deimante.vilcinskaite@cci.lt

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.