fbpx

Prisijungti

Naujienos

Kvietimas į susitikimą su Lietuvos komercijos atašė JAV

 

Enterprise Europe Network, veikiantis Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, organizuoja susitikimą su Laimučiu Abeciūnu, LR komercijos atašė Jungtinėse Amerikos Valstijose, kuris pristatys naujausias tendencijas JAV rinkoje, sėkmės didžiausioje pasaulio importo rinkoje pavydžius ir rekomendacijas, kaip planuoti plėtrą Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Kada? 2019 m. lapkričio 12 d.

Kur? Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai (T. Kosciuškos g. 30, 4 a., Vilnius).

Kam? Renginys skirtas Lietuvos įmonių bei eksporto vadovams, kuriems aktualios verslo galimybės JAV.

Programa:

09:45 – 10:00 Registracija. Pasitikimo kava

10:00 – 10:05 Sveikinimo žodis. Vilniaus PPAR atstovas

10:05 – 11:15 Galimybių JAV rinkoje pristatymas. Rekomendacijos eksporto į JAV  planavimui. Laimutis Abeciūnas, LR komercijos atašė Jungtinėse Amerikos Valstijose

11:15 – 12:00 Klausimai. Diskusija

Renginys nemokamas. Norinčius dalyvauti prašome iki š. m. lapkričio 11 d. registruotis nuorodoje https://forms.gle/eaCQdEsTYBasXsWEA. Maloniai prašome perskaityti informaciją dėl asmens duomenų tvarkymo (registracijos anketoje nesutikus su asmens duomenų tvarkymo sąlygomis registracija negalima).

 Kontaktai pasiteirauti: tel. +370 618 39095, el. paštas marijus.muralis@cci.lt.

Apie Laimutį Abeciūną:

Prieš paskiriant į komercijos atašė pareigas L. Abeciūnas daug metų ėjo vadovaujančias pareigas kompanijose „Johnson & Johnson“ ir „Janssen Pharmaceutical“, konsultavo Lietuvos įmones strategijos, rinkodaros ir pardavimų bei pokyčių valdymo klausimais, buvo „Investuok Lietuvoje“ valdybos narys. 2005 m. baigė verslo vadybos magistro studijas Kolumbijos universiteto verslo mokykloje Niujorke. Nuo 2017 m. L. Abeciūnas dirba komercijos atašė JAV ir padeda Lietuvos įmonėms įžengti ir plėstis JAV rinkoje.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis