fbpx

Prisijungti

Naujienos

Kvietimas į seminarų ciklą „3X daugiau saugumo“

 

„Jau 8-erius metus organizuojame nemokamus mokomuosius seminarus įvairiuose Lietuvos miestuose. Šiemet tokią temą pasirinkome todėl, kad verslo sąmoningumas, tvarumas ir rūpestis darbuotojais tampa vis svarbesni. Ypač po opių įvykių, glaudžiai susijusių su ekologinėmis bei darbų saugos nesilaikymo problemomis. Šiemet paruošėme daug intriguojančio ir diskusijas skatinančio turinio bei būdų ir priemonių, padėsiančių įveikti jas. Kalbėsime apie tai, kaip ir kodėl verta keisti požiūrį ir kaip tai padaryti“, – pasakoja „DSP Plius“ vadovė ir įkūrėja Irma Spudienė.

Seminarų datos bei nuorodos į renginius

Programą rasite čia.

Pastaba. Skirtinguose miestuose seminarai vyks pagal tokią pačią programą, keisis tik užsienio svečias. Seminaro trukmė: 10.00–16.00. Dalyviams įteikiami diplomai.

 

Seminarai yra nemokami, tačiau būtina registracija: http://darbosaugospriemones.lt/content/13-registracija-i-2020-m-seminarus

 

Seminarų ciklo „3X daugiau saugumo“ pranešėjai: UAB „DSP Plius“, UAB „Ekokonsultacijos“, UAB „Tuvlita“, Lietuvos Respublikos valstybinė darbo inspekcija, ADB „Gjensidige“, UAB „Bio Circle Balticum“, „Talentor“.

Užsienio svečiai: DIKE, JSP, Giasco, SARA Workwear.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis