fbpx

Prisijungti

Naujienos

Kvietimas į išskirtinę diskusiją su antreprenerystės profesoriumi ir verslininku dr. Douglas J. Gilbert

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų verslo moterų tinklas kviečia į išskirtinę diskusiją su antreprenerystės profesoriumi ir verslininku dr. Douglas J. Gilbert. Svečias skaitys trumpą pranešimą apie antreprenerystę, pasidalins savo įžvalgomis ir patirtimi, sukaupta dirbant JAV ir Europoje. Vėliau laukia įdomi diskusija su renginio dalyviais.

 

Diskusijos tema: „Verslas. Verslumas. Antreprenerystė“

Kada? Spalio 9 d. 16 val.

Kur? Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose (T. Kosciuškos g. 30, Vilnius).

Svečią pristatys: VU Verslo mokyklos vadovė dr. Birutė Miškinienė

Diskusijos moderatorė: komunikacijos specialistė, videokomunikacijos grupės „Filmuojam.lt“ vadovė Lina Laurinaitytė-Grigienė.

Diskusijoje dalyvauja ekspertai:

  • Eglė Surplienė (VVMT narė, gerovės valdytoja iš Gerovės valdymas, FPĮ);
  • Audrius Zabotka (Rūmų, Europos Komisijos ir nepriklausomas verslo finansavimo bei personalo atrankos ekspertas, vienas iš Lietuvos verslo angelų tinklo LITBAN steigėjų).

 

Renginys – nemokamas.

 

NEPRALEISKITE unikalios progos! Registruokitės e. paštu: ilona.petrove@cci.lt jau dabar, nes salėje vietų skaičius – ribotas.

Verslo moterų tinklas – tai neformalus verslo savininkių ir aukščiausio lygio vadovių klubas, veikiantis prie VPPAR, siekiantis moterų verslumui palankios aplinkos formavimo per:  patirties mainus,   verslo ryšių plėtojimą Lietuvoje ir už jos ribų,  profesinių, vadovavimo ir lyderystės kompetencijų stiprinimą,  bendrus projektus ir iniciatyvas, dalyvavimą teisėkūroje.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.