fbpx

Prisijungti

Naujienos

Kvietimas į 2019 m. Rūmų geriausiųjų apdovanojimo ceremoniją

 

Rūmai kviečia savo narius į tradicinę iškilmingą verslo ir mokslo bendruomenės apdovanojimų ceremoniją, kurioje nugalėtojams bus įteiktos prekybos dievo Merkurijaus statulėlės ir kiti prizai.

 

Kada? 2019 m. gruodžio 12 d. 19 val. (durys atidaromos 18.30 val.).

Kur? Pramogų salėje „Vakaris“ (A. Stulginskio g. 8, Vilnius).

Apranga: šventinė

 

Šiais metais Rūmai apdovanos geriausią įmonę, geriausią vadovę ir geriausią mokymo įstaigą tarp aukštųjų mokyklų ir profesinių mokymo institucijų (iki lapkričio 28 d. verslininkai bei mokymo įstaigos kviečiami teikti paraiškas geriausiųjų konkursams. Daugiau informacijos apie konkursus čia).

 

Po apdovanojimų ceremonijos kviečiame pasinerti į nuotaikingą šventę, pramogauti, bendrauti bei pasveikinti vieniems kitus, juk tai daryti šitaip lengva!

 

RSVP: apie dalyvavimą praneškite iki 2019 m. gruodžio 5 d. (8 5) 213 5550 arba vilnius@cci.lt arba regitruokitės ČIA.

***

Priminsime, kad 2018 metais:

  • geriausia Rūmų įmonės vadove paskelbta UAB „Integre“ direktorė Žana Kel;
  • geriausiomis eksporto įmonėmis tapo UAB „Traidenis“ ir UAB „Log Villa“ (labai mažų ir mažų įmonių grupėje);
  • ne eksporto vidutinių ir didelių įmonių grupėje geriausiu pripažintas Ukmergės r. vartotojų kooperatyvas, o labai mažų ir mažų įmonių grupėje – UAB „Burita“;
  • Rūmų apdovanojimas aukštųjų mokyklų kategorijoje įteiktas Vilniaus universiteto Verslo mokyklai, o profesinių mokymo įstaigų grupėje – Alytaus profesinio rengimo centrui;
  • padėkos ženklai įteikti LR ambasadoriui Ukrainoje Mariui Janukoniui, ambasados Ukrainoje įgaliotajam ministrui Gvidui Kerušauskui, Vilniaus miesto merui Remigijui Šimašiui bei Užimtumo tarnybos direktorei Ligitai Valalytei.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis