fbpx

Prisijungti

Naujienos

Kvietimas dalyvauti EU4BCC: Creative Industries KONSORCIUMO KONFERENCIJOJE TBILISYJE

Vilniaus PPAR kartu su partneriais Estijos, Sakartvelo ir Armėnijos prekybos ir pramonės rūmais gruodžio 7 d. maloniai kviečia dalyvauti projekto EU4Business: Connecting Companies Kūrybinių industrijų projektų baigiamojoje konferencijoje „Kūrybiniai sprendimai iššūkių metais“, skatinant  ES ir Rytų šalių bendradarbiavimą kūrybinių industrijų sektoriuje.

Renginyje dalyvauti kviečiami pranešėjai iš verslo paramos organizacijų ir kūrybinių industrijų sektoriaus lyderiai. Konferencija organizuojama Tbilisyje (Sakartvele) ir ONLINE formatu, kur vyks gyvi pranešimai ir panelinė diskusija temomis: su kokiais iššūkiais susiduria kūrybinės industrijos, kokios galimybės ir paramos priemonės vietiniu ir tarptautiniu mastu.

Konferencijoje dalyvaus šių sričių Kūrybinių industrijų (KI) atstovai ir verslo paramos organizacijos bei asociacijos iš Lietuvos, Estijos, Gruzijos, Armėnijos ir Bulgarijos:

  • Dizainas
  • KI Informacinės technologijos
  • Taikomieji menai ir amatai
  • Kinas ir teatras
  • Medijos ir reklama

Konferencijoje kviečiame dalyvauti MVĮ, verslo paramos organizacijas, NVO, startuolius, klasterius, asociacijas, veikiančias kūrybinių industrijų sektoriuje, siekiant stiprinti tarptautinį verslo bendradarbiavimą tarp ES ir Rytų šalių bei suteikiant galimybę užmegzti ryšius, išgirsti naujausią informaciją apie dabartines kūrybinių industrijų tendencijas, aktualias sektoriaus įžvalgas ir planuojamus naujus projektus.

Konferencija vyks gyvai 2022 m. gruodžio 7 d. Tbilisi Marriott Hotel, 13 Shota Rustaveli Ave, Tbilisi, Sakartvelas. O užsiregistravusiems dalyvauti ONLINE bus atsiųsta nuoroda prieš renginį.

Detali informacija pateikta konferencijos PROGRAMOJE.

Prašome iki 2022 m. lapkričio 30 d. registruotis iš anksto per šią nuorodą: REGISTRACIJA
Informuojame, kad jūsų duomenys tvarkomi vadovaujantis BDAR nuostatomis: EU4BCC Privacy Policy.
Primename, kad dalyvauti GYVAI vietų skaičius ribotas, o užsiregistravusiems dalyvauti ONLINE  atsiųsime nuorodą prieš renginį.

EU4Business: Connecting Companies (EU4BCC) projektą įgyvendina Eurochambres, finansuojama pagal Europos Sąjungos „EU4Business“ iniciatyvą.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis