fbpx

Prisijungti

Naujienos

Kvietimas Alytaus miesto verslui į seminarą „Klientas kaip centrinė ašis, diktuojanti verslo plėtros tendencijas“

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai Alytaus miesto verslininkus kviečia į nemokamą renginį „Klientas kaip centrinė ašis, diktuojanti verslo plėtros tendencijas".

Kada? Gruodžio 9 d. 9 val.

Kur? Kavinės „Dzūkų alaus restoranas“ konferencijų salė (Vilniaus g. 35, Alytus)

Lektorius: Ugnius Savickas

Programa

08:45 – 09:00 Dalyvių registracija
09:00 – 10:30 Patyrimo ekonomikos priešistorė ir dėsningumai. Galimybės ar grėsmė mums?
10:45 – 11:00 Kavos pertraukėlė
11:00 – 13:00 Vartotojo patyrimo taškai (angl. touchpoints) bei jo potencialo mūsų progresui atpažinimas ir įdarbinimas. Kaip tai atsiperka verslui?

Kliento svarba versle nesikeitė nuo pat pirmųjų vadybinės teorijos ir praktinio verslo dienų, tačiau kaip tai keičia mūsų verslą inovacijų ir plėtros perspektyvoje šiandien? Seminaro metu pasitelkiant praktinio pobūdžio mokymą bus siekiama suprasti, ką reiškia vartotojas – tai centrinė ašis ar vartotojų dominuojama rinka? Kaip atsižvelgti į vartotojus jiems nepataikaujant, tačiau išlaikant lojalumą ir tvarius santykius? Kaip įtraukti vartotojus į Jūsų verslo progresą? Kokios pagrindinės požiūrio paradigmos lūžis vyksta šių laikų ekonomikoje?

Kviečiame pasikalbėti, koks yra kliento vaidmuo versle ir kaip jis keičiasi, atrasti naujų verslo plėtros formų ir galimybių, išmokti naujų problemų sprendimo būdų ir pasidalinti gerosios praktikos pavyzdžiais.

Renginys finansuojamas Alytaus miesto savivaldybės, įgyvendinat projektą „Kartų privalumai verslo vystymui ir plėtrai“.

Maloniai kviečiame registruotis ČIA arba el. paštu kristina.tamosiunaite@cci.lt

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.