fbpx

Prisijungti

Naujienos

Kviečiame verslo moteris dalyvauti Verslo moterų tinklo veikloje

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų taryba 2018-09-13 nutarimu patvirtino Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Verslo moterų tinklo veiklos reglamentą. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Verslo moterų tinklas - tai neformalus Vilniaus pramonės, prekybos ir amatų rūmų verslo moterų klubas, kurio tikslai yra: skatinti moterų verslumą; teikti savitarpio pagalbą; siekti lygių galimybių principo užtikrinimo versle.

 

Kviečiame verslo moteris aktyviai dalyvauti Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Verslo moterų tinklo veikloje. Informuojame, jog Rūmų administracija, vykdydama Rūmų Tarybos 2018-09-13 pavedimą, organizuoja Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Verslo moterų tinklo susirinkimą bei tarybos rinkimus, kurie vyks 2018 m. spalio 30 d. 14.00 val. Rūmuose, adresu T.Kosciuškos g. 30, Vilniuje.

 

Verslo moterys, pageidaujančios dalyvauti Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Verslo moterų tinklo veikloje, turi iki 2018 m. spalio 19 d.:

  • Rūmų administracijai pateikti prašymą (laisva forma) ir įrodymus, patvirtinančius, jog yra Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų narį atstovaujantis asmuo, t.y. privataus ar viešo juridinio vieneto savininkė / bendrasavininkė dirbanti šioje įmonėje ar privataus ar viešo juridinio vieneto aukščiausio lygio vadovė ar individualios veiklos pažymėjimo/verslo liudijimo savininkė;
  • sumokėti į Rūmų administracijos nurodytą sąskaitą 50 Eur Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Verslo moterų tinklo nario metinį tikslinį įnašą.

 

Visus dokumentus siųsti gintare.povilone@cci.lt, o iškilus bet kokiems klausimams prašome kreiptis į Gintarę Povilonę, Vilniaus PPAR Verslo klientų vadovę: gintare.povilone@cci.lt arba tel. +370 687 50025.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.