fbpx

Prisijungti

Naujienos

Kviečiame šį antradienį stebėti laidos „Skundų ir ginčų sprendimas“ transliaciją

Kviečiame šį antradienį, birželio 15 d., 10 val. stebėti laidos „Skundų ir ginčų sprendimas“ transliaciją Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Facebook paskyroje.

Laidos metu pašnekovės Jūratė Radzevičienė (Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų advokatė), Jurga Rimkė (VPPAR viceprezidentė, Vilniaus moterų tinklo prezidentė, UAB „Intra Vires“ direktorė) ir Rasa Pupienienė (Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos Vartojimo prekių skyriaus vedėja) aptars, kokie vartotojų teisių pažeidimai buvo fiksuojami įvedus ekstremalią padėtį bei karantiną šalyje, kaip įmonės tokioje situacijoje turėtų užtikrinti vartotojų teises ir tinkamai reaguoti į staigius pokyčius įvykus tam tikrai krizei, taip siekiant pasimokyti iš klaidų ir pasiruošti galimiems ateities scenarijams. Laidos metu vartotojų teisių specialistai pasidalins patarimais, kaip išvengti vartotojų teises pažeidžiančių situacijų neįprastu metu ir kokiomis priemonėmis galima valdyti šią riziką ateityje.

Pašnekovėms užduoti klausimus galite iki birželio 14 d. 9 val. Klausimus užduoti galite čia: https://forms.gle/Fyd7b8zeoYfGSdDWA

Laida sukurta įgyvendinant projektą „Įmonių socialinės atsakomybės skatinimas“, kuris yra finansuojamas iš Europos socialinio fondo.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis