fbpx

Prisijungti

Naujienos

Kviečiame į tarptautinės bendruomenės festivalį „Vilnius – mano miestas“

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai kaip partneriai dalyvauja Interreg Baltijos jūros regiono projeke Prosper  BSR, kurio tikslas – padėti profesionaliems Ukrainos ir kitų trečiųjų šalių piliečiams integruotis darbo rinkoje bei kartu spręsti kvalifikuotų darbuotojų trūkumo problemą ES šalyse. Viena iš projekto užduočių – stiprinti partnerystes su užsieniečiams integracijos paramą Lietuvoje teikiančiomis  institucijomis, NVO organizacijomis ir iniciatyvomis.

 

Džiaugiamės užsimezgusia gražia partneryste su International House Vilnius ir maloniai kviečiame Rūmų narius rugsėjo 2 d. dalyvauti  tarptautinės bendruomenės festivalyje „VILNIUS – MANO MIESTAS“.

 

Renginio tikslas – sukurti gyvą kultūrinių mainų platformą ir švęsti Vilnių kaip tarptautinį miestą! Tarptautiniai verslai yra svarbi Vilniaus bendruomenės dalis. Todėl kartu su Vilnius TechFusion nuo 16 val. bus organizuojama speciali zona „Mindstorm corner“, kurioje vyks pitch sesijos, įdomios diskusijos ir verslo bendruomenei skirta tinklaveika.

 

Kviečiame švęsti vienybę, įvairovę ir tikrąją Vilniaus dvasią! Nepraleiskite progos susipažinti su tarptautine Vilniaus bendruomene.

 

  • Data, laikas: rugsėjo 2 (šeštadienis), 15:30 - 00:00
  • Vieta: Lukiškių kalėjimas 2.0
  • Dalyvavimas: nemokamas
  • Kalba: anglų
  • Renginio programa ir registracija čia, arba Facebook nuorodoje.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis