fbpx

Prisijungti

Naujienos

Kviečiame į konferenciją „Pamatyk galimybę“

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai VšĮ "Globalūs projektai" 2021 m. balandžio 10 - 11 dienomis kviečia į dviejų dienų virtualią konferenciją „PAMATYK GALIMYBĘ“.

Konferencija PAMATYK GALIMYBĘ – erdvė išgirsti žmones, kurie konkurencingoje aplinkoje įžvelgė progas veikti – kurti verslą, keisti karjeros kryptį, tobulėti, įgyvendinti svajones, užsiimti hobiais ir pažinti pasaulį. • Tai pirmoji konferencija „Pamatyk galimybę“, skirta tiems, kas ieško naujų galimybių, kas ieško įkvėpimo, kas ieško naujų įspūdžių, kas ieško naujų kontaktų, pažinčių, rekomendacijų.

  • Konferencijoje pranešimus skaitys net 11 savo srities specialistų, kurie pamatę galimybę jos nepaleido, ją puoselėjo, augino ir dabar nori pasidalinti savo nueitu keliu su kiekvienu dalyviu.
  • Duosime Jums įrankius, kurie padės pamatyti ir pagauti galimybes!!!
  • Įkvėpsime Jus naujoms veikloms ir naujiems darbams!!!
  • Išskleisime Jūsų svajonėms sparnus!!!
  • Nupiešime galimybių žemėlapį ir parodysim kelią!!!

Renginio pranešėjai:

MARINA VALIUKONIENĖ - “Mastermind” metodo trenerė, grupių organizatorė ir moderatorė, autorinių “Mastermind” kursų “Tiesiog daryk” ir “Mastermind grupės moderatorius” fasilitatorė, moterų ratų, tobulėjimo grupių organizatorė ir vedėja.

KRISTINA LAUČIENĖ - Mylinti. Drąsi. Laisva siela. Pokyčių mentorė – palydinti mokymų dalyvius jų asmeniniuose ar kolektyviniuose procesuose į pokytį. Koučingo specialistė, nuoroedukatorė, juoko jogos trenerė, lektorė. Daugelio saviugdos programų – online kursų ir paskaitų, kūrėja bei lektorė, stovyklų moterims organizatorė, įkvepėja, sėkmės filosofijos vystytoja ir mokymų trenerė.

DOMANTAS ŠIRVINSKAS – „EduMint“ bendraįkūrėjas, su rinkodara internete dirbantis 15 metų, šios temos seminaruose ir konferencijose mokydamas praleidęs virš 1000 valandų. Domantas yra vienas pirmųjų pradėjęs teikti socialinių tinklų komunikacijos paslaugas Lietuvos verslams ir valstybinėms institucijoms, klientų labui yra efektyviai išleidęs šimtus tūkstančių eurų Facebook reklamos. Lektorius taip pat yra Lietuvos marketingo asociacijos Vilniaus tarybos narys ir LiMA bei ISM universiteto vykdomos skaitmeninio marketingo sertifikavimo programos sudarytojas.

AURIMAS VIETRINAS - UAB „VAUMA – mokymų agentūra“ savininkas, knygos „Mentalinė dieta“(2020 m., „Vaistų Žinios“) autorius, daugiau nei 20 metų Lietuvoje ir už jos ribų konsultuoja, veda mokymus ir profesinio koučingo grupines ir individualias sesijas vadovams, verslo savininkams, pardavėjams, aptarnavimo specialistams ir medicinos darbuotojams. Dalinasi savo daugybės klientų ir savo asmeninės 15 metų vadovavimo  tarptautinės patirties praktinėmis įžvalgomis.

RŪTA MERKYTĖ - medicinos gydytoja, pagal pašaukimą – grožio alchemikė, sertifikuota kosmetikos formulavimo specialistė, įkūrusi vieną didžiausių Lietuvoje kosmetikos gamybos įmonių, kurioje dirba virš 60 darbuotojų ir sukūrusi daugiau nei 100 kosmetikos produktų, 7 iš jų laimėjo lietuviškus ir tarptautinius apdovanojimus.

INDRĖ PLEŠTYTĖ – BŪTIENĖ - vaikų ligų gydytoja, vaikų pulmonologė, biomedicinos mokslų daktarė, populiaraus tinklaraščio „Kasdieniai vaikų gydytojos užrašai” bei virš 21k sekėjų turinčios paskyros Instagrame @vaikugydytoja autorė, privačios vaikų klinikos „Mama, aš sergu” Vilniuje ir Klaipėdoje savininkė ir generalinė direktorė.

RAMUNĖ KASPARAVIČIENĖ - aš kolekcionuoju žmones! Vadovaujuosi mintimi, jog kiekvienas kontaktas unikalus ir kuriantis vertę vienas kitam. Drauge su partnerėmis burdamos START4NETWORKING bendruomenę, drąsiai kalbame apie socialinio kapitalo svarbą. Kiekviena jį turime, tačiau kiek jis aktyvus priklauso tik nuo mūsų veiksmų. Mokomės dirbti garsiai nepaisydamos išankstinių komforto zonos ribų. Džiaugiuosi galėdama apjungti pardavimų, kūrybines ir santykių kūrimo stiprybes tam, kad moterys atrastų viena kitą ir veiktų viena kitos sėkmės link. Kiekvieno iš mūsų kontaktų ratas gali veikti su viena sąlyga – jam reikalingas strateginis planas!

LAURA TEKORĖ ir RIMVYDAS ŠIRVINSKAS

Konferencija organizuojama Facebook uždaroje grupėje transliuojant pranešimus tiesiogiai dalyviams. Tiesioginių transliacijų metu dalyviai turės galimybę laimėti konferencijos rėmėjų prizus. Visi dalyviai prieigą prie konferencijos platformos turės net 2 mėnesius. Net 2 mėnesius galėsite dalintis savo kontaktais, žiniomis, pasiūlymais, ieškoti paslaugų ar prekių tiekėjų, siūlyti savo prekę ar paslaugą, dalintis rekomendacijomis, diskutuoti, klausti, ieškoti atsakymų.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenės nariams organizatoriai dovanoja 40 proc. nuolaidą bilietui. Nuolaidos kodas - "VILNIAUSRUMAI". Šis nuolaidos kodas galios iki pat konferencijos pradžios. Tačiau bilietų kainos brangs, kuo anksčiau įsigysite bilietą, tuo mokėsite mažesnę kainą.

Bilietus galite įsigyti: Pamatyk galimybe – Pamatyk galimybe

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis