fbpx

Prisijungti

Naujienos

Kviečiame dalyvauti konkurse „Lietuvos eksporto prizas 2021“

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai kviečia savo narius ir kitas Lietuvos įmones aktyviai dalyvauti Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų konkurse „Lietuvos eksporto prizas 2021“ bei pasidalinti sėkmės istorija su Lietuvos verslo bendruomene.

Konkurse gali dalyvauti visos Lietuvoje registruotos gamybos ar paslaugų eksporto įmonės bei kitos su užsienio prekyba susijusios institucijos, nepriklausomai nuo jų narystės Rūmuose, asociacijose, konfederacijose ar kituose susivienijimuose. Kartą apdovanotos įmonės gali vėl dalyvauti konkurse, t. y. pretenduoti į apdovanojimus, tik po ketverių metų.

Konkurso dalyviai pagal praėjusių metų statistinius duomenis skirstomi į tris grupes:

  • Mažosios įmonės (įmonėje dirba mažiau kaip 50 darbuotojų, o įmonės metinės pajamos neviršija 7 mln. Eurų).
  • Didžiosios ir vidutinės įmonės (įmonės, nepatenkančios į mažųjų įmonių grupę).
  • Negamybinės organizacijos ir institucijos, savo veikla palankiai įtakojančios eksportą.

Renkant nugalėtojus vertinami šie pagrindiniai konkursui pateikti įmonių rodikliai: Pardavimų (produkcija, darbai, paslaugos) pajamos per praėjusius metus ir prieš juos buvusius metus; Eksporto apimtis vertine išraiška per praėjusius metus ir prieš juos buvusius metus; Eksporto apimties padidėjimas (augimas) per praėjusius metus vertine išraiška lyginant su prieš juos buvusių metų duomenimis.

Užpildytą konkurso „Lietuvos eksporto prizas 2021“ dalyvio anketą maloniai prašome atsiųsti el. paštu: vilnius@cci.lt iki š. m. vasario 10 d.

Daugiau apie konkursą / Konkurso nuostatai - https://www.chambers.lt/naujenos/kvieciame-dalyvauti-konkurse-lietuvos-eksporto-prizas-2021/

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis