fbpx

Prisijungti

Naujienos

Kviečiame dalyvauti konkurse „Lietuvos Eksporto prizas 2018“

 

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmai bei jų asociacija, siekdami plėtoti Lietuvos įmonių pagamintos produkcijos, atliekamų darbų ar teikiamų paslaugų eksportą, vertinti bei viešinti šio proceso tendencijas bei panaudoti tam palankias sąlygas, rengia  konkursą „Lietuvos Eksporto prizas”.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai kviečia savo narius ir kitas Lietuvos įmones aktyviai dalyvauti konkurse bei pasidalinti sėkmės istorija su Lietuvos verslo bendruomene.

Konkurse gali dalyvauti visos Lietuvoje registruotos gamybos ar paslaugų eksporto įmonės bei kitos su užsienio prekyba susijusios institucijos, nepriklausomai nuo jų narystės Rūmuose, asociacijose, konfederacijose ar kituose susivienijimuose.

Konkurso dalyviai pagal praėjusių metų statistinius duomenis skirstomi į tris grupes:

  • Mažosios įmonės (įmonėje dirba mažiau kaip 50 darbuotojų, o įmonės metinės pajamos neviršija 7 mln. Eurų).
  • Didžiosios ir vidutinės įmonės (įmonės, nepatenkančios į mažųjų įmonių grupę).
  • Negamybinės organizacijos ir institucijos, savo veikla palankiai įtakojančios eksportą.

Renkant nugalėtojus vertinami šie pagrindiniai konkursui pateikti įmonių rodikliai: Pardavimų (produkcija, darbai, paslaugos) pajamos per praėjusius metus ir prieš juos buvusius metus; Eksporto apimtis vertine išraiška per praėjusius metus ir prieš juos buvusius metus; Eksporto apimties padidėjimas (augimas) per praėjusius metus vertine išraiška lyginant su prieš juos buvusių metų duomenimis.

 

Užpildytą konkurso „Lietuvos eksporto prizas 2018“ dalyvio anketą maloniai prašome atsiųsti el. paštu: vilnius@cci.lt iki š. m. vasario 5 d.

 

Dalyvio anketa.

Konkurso nuostatai.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.